2 دانشجو و 2 استاد دانشگاه علامه طباطبایی بر اثر کرونا فوت کردند


 معاون دانشجویی دانشگاه علامه طباطبایی در واکنش به خبری مبنی بر فوت دو دانشجو و دو استاد این دانشگاه در فضای مجازی گفت: دو نفر از دانشجویان دانشکده روانشناسی و دو استاد دانشکده اقتصاد دانشگاه علامه طباطبایی در ابتدای سال جاری بر اثر بیماری کرونا فوت کردند.

فوت دو دانشجو و دو استاد دانشگاه علامه طباطبایی بر اثر کرونا

غلامرضا لطیفی معاون دانشجویی دانشگاه علامه طباطبایی  با تأیید فوت دو دانشجو و دو استاد دانشگاه علامه طباطبایی گفت: متأسفانه دو نفر از دانشجویان دانشکده روانشناسی این دانشگاه در ایام نوروز بر اثر ابتلا به ویروس کووید ۱۹ جان خود را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ از دست دادند که این خبر مورد تأیید است.

دو نفر از اساتید دانشکده اقتصاد در روزهای پایانی سال گذشته بر اثر بیماری کرونا فوت کردند

وی افزود: دو نفر از اساتید دانشکده اقتصاد دانشگاه علامه طباطبایی نیز در روزهای پایانی سال گذشته بر اثر بیماری کرونا فوت کردند که در مجموع باید بگویم این دانشگاه از زمان شیوع ویروس کرونا تاکنون دو دانشجو و دو استاد خود را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ از دست داده است.

به تازگی یکی از اساتید این دانشگاه به علت مشکلات زمینه‌ای ، فوت کرده است

لطیفی تصریح کرد: به تازگی یکی از اساتید این دانشگاه به علت مشکلات زمینه‌ای که داشته، فوت کرده است که در برخی از کانال‌های مجازی فوت این استاد را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بر اثر کرونا اعلام کرده‌اند که این موضوع صحت ندارد و استاد این دانشگاه به دلیل بیماری زمینه‌ای که داشته جان خود را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ از دست داده است.

منبع : رکنامنبع شایا نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *