گوشی های جدید سری 9 وان پلاس فاقد لنزهای تله فتوی پریسکوپی هستند


شایانیوز-  طبق گفته های یک بلاگر دیجیتالی، گوشی های سری 9 وان پلاس فاقد لنزهای تله فتوی پریسکوپی بوده و از لنزهای معمولی استفاده می کنند. برای برخی افراد، قابلیت عکس برداری در شب یک مزیت مهم محسوب می شود، حال آنکه برخی دیگر به قابلیت تله فتو یا همان تصویر برداری از راه دور اهمیت می دهند. با استفاده از قابلیت بزرگ نمایی تا ده ها یا حتی صد ها برابر، می توان به راحتی از مناظر بسیار دور عکس گرفت. محصولات متعددی در سال گذشته با قابلیت تله فتوی 50 برابر عرضه شده اند. پشتیبانی از لنز های تله فتوی پریسکوپی جزوی لاینفک و جدانشدنی از مشخصات داخلی این محصولات به حساب می آید. وجود لنزهای تله فتوی پریسکوپی در گوشی همراه به معنی قابلیت بزرگنمایی در هنگام عکس برداری است. اما حالا اخباری منتشر شده که ظاهرا گوشی های نسل جدید برند وان پلاس از این لنز ها استفاده نمی کنند.

گوشی های جدید سری 9 وان پلاس فاقد لنزهای تله فتوی پریسکوپی هستند

یک بلاگر دیجیتالی به تازگی اعلام کرده که گوشی های سری 9 وان پلاس برخلاف شایعات منتشر شده مبنی بر کاربرد سنسور پریسکوپی، از لنز های تله فتوی معمولی استفاده خواهند کرد. این موضوع موجب نا امیدی طرفداران وان پلاس شده، هرچند که این کمپانی تاکنون از سنسور پریسکوپی در محصولات خود استفاده نکرده است. نبود لنز پریسکوپی، قابلیت بزرگنمایی را محدود می کند. پیش از سه ماهه سوم سال جاری، بسیاری از گوشی های هوشمند جدید به لنزهای تله فتوی پریسکوپی مجهز شده اند. با این حال گوشی های متعددی در سال آینده فاقد لنزهای پریسکوپی خواهند بود.  

بر همین اساس می توان حدس زد که بسیاری از پرچمدارهای مجهز به پردازنده اسنپدراگون 888 (نه فقط گوشی های سری 9 وان پلاس ) که در سال آینده عرضه می شوند، از لنزهای تله فتوی معمولی به جای لنزهای پریسکوپی استفاده می کنند. لنزهای معمولی، قابلیت عکس برداری تله فتو در دستگاه های آینده را محدود خواهد کرد. 

پیشنهاد می شود: قیمت گوشی های سامسونگ امروز سه شنبه 9 دی 99منبع شایا نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *