صفحه اصلی / خبرهای داغ / گم شدن باران شیخی دختر 8 ساله در شازند اراک

گم شدن باران شیخی دختر 8 ساله در شازند اراک

گم شدن باران شیخی دختر 8 ساله در شازند اراک + تصاویر باران شیخی دختر بچه اراکی را به همراه جزئیات ناپدید شدن و تصاویر او را در سایت تکناک بخوانید .

گم شدن باران شیخی دختر 8 ساله در شازند اراک

باران شیخی در اراک گمشده که دد هنگام رفتن به مدرسه ناپدید شده تاکنون نیز خبری از او نشده و خانواده و پدر و مادرش بشدت نگران سلامتی و وضعیتش هستند.
باران لباس فرم صورتی رنگ مدرسه و مقنعه و سویشرت سفید رنگ می باشد که از منزل به قصد رفتن به مدرسه خارج شده و هنوز خبری از او نشده است.

 

گم شدن باران شیخی دختر 8 ساله در شازند اراک

 

عکس های باران شیخی

گم شدن باران شیخی و ناپدیدشدن دختر بچه اراکی به کلیه تیم های گشت انتظامی اطلاع رسانی شده است و تحقیقات برای یافتن او ادامه دارد.

فرمانده انتظامی شهرستان شازند گفت: «باران شیخی» دانش آموز هشت ساله کلاس دوم روز شنبه 24 فروردین ماه جاری بعد از خروج خانه در شهرک مهاجران شازند از توابع استان مرکزی در راه مدرسه مفقود شد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ «محمد عقیل سلگی» افزود: حدود ساعت 13 و 40 دقیقه روز گذشته،‌ شخصی در تماس با مرکز فوریت های پلیس 110 گزارش گم شدن این دختر بچه را اعلام کرد و بلافاصله بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

گم شدن باران شیخی دختر 8 ساله در شازند اراکحواشی گم شدن باران شیخی دختربچه اراکی

وی اظهار داشت: در تحقیقات انجام شده، والدین دختر بچه اظهار داشتند که فرزندشان صبح روز گذشته برای رفتن به مدرسه از منزل خارج شده و بعد از پایان مدرسه و با اعلام دوستانش متوجه می شوند که او از صبح به مدرسه مراجعه نکرده است.

فرمانده انتظامی شهرستان شازند گفت: مشخصات دختر بچه که با لباس فرم صورتی رنگ مدرسه و مقنعه و سویشرت سفید رنگ از منزل خارج شده، به کلیه تیم های گشت انتظامی اطلاع رسانی شده است و تحقیقات برای یافتن او ادامه دارد.

این مقام انتظامی در پایان از شهروندان خواست در صورت داشتن هر گونه خبری از این دختر بچه، موضوع را از طریق تماس با مرکز فوریت های 110 اطلاع دهند.

یکی از بستگان خانواده شیخی گفت: مدرسه باران تا منزل فاصله بسیار اندکی دارد.

وی افزود: ظهر با تعطیل شدن مدرسه همکلاسی باران به منزل باران مراجعه و تکلیف شب را اعلام کرد که در این هنگام خانواده از گم شدن باران مطلع شدند.

گم شدن باران شیخی دختر 8 ساله در شازند اراک

 جزئیات گم شدن باران شیخی دختر 8 ساله در شازند اراک

وی اظهار داشت: پلیس در جریان مفقودی باران قرار گرفته و عکس باران برای پیدا شدن در فضای مجازی و سایت های مختلف منتشر شده است.

برخی هنرپیشگان و بازیگران مطرح سینما و تلویزیون کشور نیز از صبح روز جاری برای همراهی با خانواده باران، عکس این دختربچه را در صفحه های شخصی خود بازنشر داده اند.

مهاجران از شهرهای تازه تاسیس در استان مرکزی است که در 25 کیلومتری اراک واقع شده و در این منطقه بیش از 20 هزار نفر جمعیت زندگی می کند.

گم شدن باران شیخی دختر 8 ساله در شازند اراک

گم شدن باران شیخی

آخرین امید این چنین خانواده هایی که فرزندانشان مفقود میشوند فضای مجازی و شبکه های اجتماعی است که چشم انتظار میمانند تا خبری از دلبندانشان به گوش برسد

از اون خانواده هایی که سالیان زیادی است بچه های خود را گم کرده و همچنان در انتظار این هستند که چهره شان را فقط برای یکبار هم که شده ببینند و هیچ وقت دست از جستجو بر نداشته اند و همچنان تلاش کرد تا شاید ردی پیدا شود

با تان این عکس قدیمی که برای شان به خاطر تبدیل می شود و با دیدن آنها اشک در چشم هایشان حلقه میزند با دلتنگی شنیدن صدا و یا تصویر واقعی اویند

بسیاری پس من که به آغوش خانواده بر می گردند ولی بعضی از آنها نیز با سرنوشت غم انگیز و تلخ مبهم رازآلود مواجه می گردند

ما نظامی داریم که این دختره کودک ۸ ساله هر چه زودتر به آرامش و آسایش که در خانه و خانواده دارد بازگردد

منبع: ایرنا

درباره تکناک

این مطالب را نیز ببینید!

بازار خودرو قفل شد/ کوچ خریداران از بازار

 به گزارش خبرآنلاین، بر اساس تصمیمات اتخاذ شده دو شرکت بزرگ خودروسازی ایرانی یعنی ایران …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *