گلناز حسینی کیست؟ افشاگری و فساد اخلاقی شبکه من و تو

گلناز حسینی یکی از مجریان شبکه من و تو بوده که در سالهای اخیر با حضورش در برنامه مختلف این شبکه توانسته به شهرت برسد.

بیوگرافی دی جی گلناز حسینی

گلناز حسینی در این برنامه به عنوان دی جی و همچنین رقصنده مشغول فعالیت است.

دی جی گلناز حسینی | بیوگرافی گلناز حسینی و همسرش مجری شبکه من و تو

مجری و دی جی شبکه من و تو در حال حاضر متاهل است و فرزندی ندارد.

اصالت و محل زندگی پیشین در ایران

متولد مرداد ماه در تهران است  و از پدر و مادری اصفهانی متولد شده ولی بعد از دوران دبستان به یزد مهاجرت کردند و اینگونه شد که گلناز, دوران زندگیش را در شهر دوست داشتنی گذراند.او پس از ازدواج به خارج مهارت کرد.

تحصیلات

گلناز, دیپلمش را در ایران رشته هنر به اتمام رساند و پس از آن برای مدرک کارشناسی راهی خارج شد. و بالاخره در خارج در رشته طراحی پارچه و لباس-گرایش چاپ تحصیلاتش را به پایان رساند.

شخصیت دوران نوجوانی گلناز حسینی

گلناز به گفته خودش بسیار پر شیطنت بوده به طوری که والدینش در هنگام ثبتنام در مدرسه مجبور به تعهد دادن میشدند!!

او برای مثال به خاطره یی از یک اردوی تفریحی هنری مدرسه اشاره کرد که به همراه همکلاسی هایش به پارک های شهر میرفتند و مشغول فعالیت های هنری برای شهرداری میشدند!

گلناز بجای نقاشی بر اجسام درون پارک شروع به کشیدن طرح های خالکوبی مانند بر بروی پاهایش کرد و همین کار او باعث تنبیه دسته جمعی همکلاسی هایش شد و از اردو های دیگر منع شدند!

در پاسخ به این سوال که چه عادت بدی دارد او پاسخ داد که بیشتر علاقه مند به معاشرت حضوری است و اطرافیانش بخاطر اینکه در ارتباطات مجازی و تلفنی کم کاری میکند از او گله مندند.

او میگوید همیشه از دخترانی که در بدر ورود به دانشگاه زود عاشق میشوند و ازدواج میکنند تنفر داشته با این حال خود نیز به همین سرنوشت دچار شد و زمانی که به این قسمت از زندگی خود اشاره میکند نا خواسته بلند میخندد!

 

1 فکر می‌کنند “گلناز حسینی کیست؟ افشاگری و فساد اخلاقی شبکه من و تو

  1. حاجی بدترین افشاگری قرن بود .بدبخت و ابرو براش نزاشتی.اینو احتمالا از روی برنامهای خود من و تو ننوشتی مو به مو.همون که باهم دوچرخه سواری میکنند?

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *