کدام سلبریتی های هالیوود پنهانی ازدواج کردند؟

سایت جدولیاب نوشت:

جدولیاب، ترجمه: سمیرا فیض آبادی: بسیاری از سلبریتی های مشهور دنیا به دلایل مختلف ترجیح می‌دهند مراسم عروسی‌شان در آرامش و بی خبری پاپاراتزی‌ها و دوربین عکاسان خبری برگزار شود و این اتفاق تازه و نوظهور در میان ستاره‌ها نیست. در اینجا قصد داریم شما را با مشهورترین سلبریتی‌های هالیوودی که ازدواج پنهانی و خصوصی آنها در فضای مجازی سروصدای زیادی به پا کرد آشنا شوید. جو جوناس و سوفی ترنر همیشه طرفداران و فالوئرهایشان را با عکس‌ها و ویدئوهای مختلف در فضای مجازی غافلگیر و سرگرم کرده‌اند. این زوج خوشبخت هالیوودی که در ماه جولای صاحب یک دختر شدند در حال لذت بردن از بچه داری هستند. آنها در سال ۲۰۱۶ از طریق یک دوست مشترک با هم آشنا شدند و بعد از مدتی وارد رابطه شدند و یک سال بعد از گذشت این رابطه، جو جوناس در سال ۲۰۱۷ به سوفی پیشنهاد ازدواج داد و در می ماه ۲۰۱۹ در مراسمی خصوصی با حضور نزدیکانشان ازدواج کردند. تازه‌ترین سلبریتی‌هایی که به شکل پنهانی ازدواج کردند اسکارلت جوهانسون و کالین جست هستند که خبر ازدواج آنها توسط یک سازمان خیریه از طریق اینستاگرام اعلام شده است. در ادامه تعدادی از سلبریتی‌های مطرح که ازدواجی بی سروصدا و دور از توجه رسانه‌های خبری را انتخاب کردند معرفی خواهیم کرد…

هیلاری داف و متیو کوما

هیلاری داف و متیو کوما سلبریتی های شناخته شده آمریکایی، به تازگی اعلام کردند که منتظر تولد فرزند دومشان هستند. آنها در دسامبر سال ۲۰۱۹ در باغ شخصی‌ خودشان در مراسمی کاملا خصوصل ازدواج کردند.

اد شیرن و چری سیبورن

اد شیرن با نامزدش چری سیبورن در کلیسای خانوادگی وی در سافولک ازدواج کرد و آنها میهمانی عروسی خود را در کلوپ روستایی برگزار کردند.

زوئی کراویتز و کارل گلاسمن

زوئی کراویتز و کارل گلاسمن در یک مراسم صمیمی و پر از حضور ستاره‌ها ازدواج کردند و هنگامی که تصاویر مراسم ازدواجشان توسط زوئی به اشتراک گذاشته شد، طرفداران پی به ازدواج آنها بردند.

مایلی سایرس و لیام همسورث

مایلی سایرس خواننده و بازیگر مطرح و لیام همسورث در دسامبر ۲۰۱۸ در طی یک مراسم کاملا خودمانی در خانه مایلی در فرانکلین، تنسی بی سر و صدا ازدواج کردند. این زوج مشهور از سال ۲۰۰۹ تا ۲۰۱۸ در رابطه‌ای سراسر قهر و آشتی طوری بودند تا اینکه در سال ۲۰۱۸ ازدواج کردند و در سال ۲۰۲۰ از هم جدا شدند.

کاردی بی و آفست

کاردی بی، رپر و بازیگر پرطرفدار آمریکایی، یک تصویر در صفحه اینستاگرامش به اشتراک گذاشت که نشان می‌داد در مراسمی پنهانی در اتاق خوابشان در ۲۰۱۷ ازدواج کردند و در تصویر پسرعمویش به عنوان تنها شاهد دیده می‌شد و در جولای ۲۰۱۸ صاحب یک دختر شد. دسامبر ۲۰۲۰ گزارشهایی شنیده می‌شد که کاردی بی درخواست طلاق داده است اما ماه بعد دوباره آنها با هم آشتی کردند.

جان سینا و شهرزاد شریعت زاده

جان سینا، کشتی‌گیر حرفه‌ای و بازیگر معروف امریکایی و شهرزاد شریعت زاده، دختر ایرانی به تازگی، ۱۲ اکتبر طی مراسمی خصوصی در فلوریدا ازدواج کردند. آنها از اوایل سال ۲۰۱۹ با هم در رابطه بودند.

جاستین بیبر و هیلی بالدوین

جاستین، خواننده مشهور امریکایی و هیلی در استراحتگاه مجلل ساحلی ، مونتاژ پالمتو بلوف مراسم خود را برگزار کردند. اگرچه در عروسی آنها چندین سلبریتی تراز اول حضور داشتند، اما این خبر فقط دو ماه پس از انتشار خبر نامزدی آنها باعث تعجب طرفداران آنها شد.

جو جوناس و سوفی ترنر

در می ماه سال گذشته میلادی این زوج جوان برای حضور در جشنواره بیلبورد موزیک در وگاس بودند اما چند ساعت بعد، فیلم های منتشر شده در اینستاگرام نشان می داد که آنها حلقه به دست هم کرده‌اند.

اسکارلت جوهانسون و کالین جست

این دو سلبریتی شناخته شده امریکایی نیز آخر همین هفته در یک مراسم خودمانی و جمع و جور با حضور اعضای درجه یک خانواد‌ه‌ها و دوستان نزدیکشان ازدواج کردند و آرزوی عروسی آنها توجه مردم به سازمان‌های خیریه بوده است.

[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *