صفحه اصلی / اخبار هنر و هنرمندان / کانون نویسندگان و تهیه محتوا برای رسانه‌های صهیونیستی و سعودی! – اخبار سینمای ایران و جهان

کانون نویسندگان و تهیه محتوا برای رسانه‌های صهیونیستی و سعودی! – اخبار سینمای ایران و جهان


سینماپرس: کانون نویسندگان، تشکل منسوب به نویسندگان کمونیست و چپگرا که روزگاری خود را الگوی‌ ترقی و مبارزه با امپریالیسم می‌دانستند، حالا فقط به تأمین‌کننده محتوا برای رسانه‌های مرتجع‌ترین دولت‌های جهان تبدیل شده‌اند!

به گزارش سینماپرس، روزنامه کیهان طی مطلبی با اشاره به بیانیه اخیر «کانون نویسندگان» نوشت: این کانون که متشکل از نویسندگان هوادار حزب توده، سازمان منافقین و جبهه ملی است، در سال‌های ابتدای انقلاب، فعالیت گسترده‌ای داشت و محفلی بود که اغلب نویسندگان کمونیست در آن رفت و آمد داشتند. کانون نویسندگان اما طی سال‌های اخیر، دیگر هیچ فعالیت فرهنگی ندارد و فقط، گاهی با صدور بیانیه سیاسی علیه جمهوری اسلامی، ابراز وجود می‌کند.
 نکته قابل تأمل این است که این بیانیه‌ها نیز تنها در رسانه‌های وحشی‌ترین و جنایت‌پیشه‌ترین دولت‌های جهان بازتاب پیدا می‌کنند! به طور مثال، کانون نویسندگان روز گذشته بیانیه‌ای را در واکنش به صدور حکم محکومیت برخی از معاندان و آشوبگران در ایران صادر کرده است. اما مثل همیشه، این بیانیه فقط در چند رسانه وابسته به دولت‌های آمریکا، رژیم آل‌سعود و رژیم صهیونیستی منتشر شده است! یعنی گروهی که روزگاری خود را طلایه‌دار مبارزه با ارتجاع و استبداد و استعمار می‌دانست، حالا به جایگاهی سقوط کرده است که فقط خوراک تبلیغاتی برای رسانه‌های استعماری جهان را تأمین می‌کند!


منبع سینماپرس

مطالب و خبرهای این سایت بدون دخالت انسانی و فقط توسط نرم افزار از سایت های ایرانی گرداوری میشود. منبع هر مطلب در زیر آن درج شده است. اگر اطلاعاتی در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام : robot_post

درباره سهراب

این مطالب را نیز ببینید!

قرارداد رکوردشکن «اپل» برای فیلم جدید «ویل اسمیت» – اخبار سینمای ایران و جهان

سینماپرس: تریلر جدید آنتوان فوکوا درباره دوره جنگ داخلی آمریکا با بازی ویل اسمیت که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *