صفحه اصلی / اخبار هنر و هنرمندان / «چرا تو سنگی؟» بیوک ملکی در فروشگاه‌های کانون – اخبار سینمای ایران و جهان

«چرا تو سنگی؟» بیوک ملکی در فروشگاه‌های کانون – اخبار سینمای ایران و جهان

سینماپرس: کتاب «چرا تو سنگی؟» سروده بیوک ملکی از مجموعه «شعر نوجوان»، راهی فروشگاه‌های محصولات فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شد.

به گزارش سینماپرس، این کتاب شامل ۲۰ قطعه شعر با عنوان‌های «بهار، جور دیگر، صلح، باید؛ نباید، تو، رد بال پرنده، هرزه، من، جنگ، سکوت، آخرین درخت، با تو، زندگی ۱ تا ۴، گلایه، سنگ و آیینه، خواب و سایه» است.

کتاب «چرا تو سنگی؟» که با تصویرگری علی خدایی آراسته شده، اولین بار در سال ۱۳۹۴ از سوی کانون منتشر شده است.

می‌آیی!/ نسیم می‌گوید:/ «بهارِ دیگری از سمت سرنوشت می‌آید.»/ بهارِ تازه تو هستی!/ اگر نباشی/ نه شادمانی فروردین/ نه مهربانی اردیبهشت/ می‌آید، این قطعه‌ای با عنوان «تو» است که در این مجموعه به چشم می‌خورد.

کتاب «چرا تو سنگی؟» در ۴۰ صفحه با قطع رقعی و قیمت ۸هزار تومان منتشر شده و شمارگان آن تاکنون در دومین مرحله چاپ به ۶هزار و ۵۰۰ نسخه رسیده است.

علاقه‌مندان می‌توانند این کتاب را از فروشگاه‌های محصولات فرهنگی و فروشگاه‌های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در سراسر کشور خریداری کنند.


منبع سینماپرس

مطالب و خبرهای این سایت بدون دخالت انسانی و فقط توسط نرم افزار از سایت های ایرانی گرداوری میشود. منبع هر مطلب در زیر آن درج شده است. اگر اطلاعاتی در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام : robot_post

درباره سهراب

این مطالب را نیز ببینید!

ابتلای وحید جلیلوند به کرونا صحت ندارد – اخبار سینمای ایران و جهان

سینماپرس: خبر ابتلای وحید جلیلوند به کرونا صحت ندارد و فیلمبرداری پروژه در دست تولید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *