پیش بینی بورس یکشنبه ۲۷ مهر ۹۹ | وضعیت امروز بورس ۲۷ مهر ۹۹

سایت جدولیاب نوشت:

در این مطلب از جدولیاب ، توضیحاتی درباره پیش بینی بورس یکشنبه ۲۷ مهر ۹۹ و همچنین پیش بینی وضعیت بورس در روزهای آینده خواهیم داشت! با ما همراه باشید. روند صعودی بازار سهام بعد از دوره اصلاح پایدار نبوده است و به نظر می ‌رسد تا انتخابات ایالات متحده آمریکا نیز پایدار نخواهد بود! اما به نظر می ‌رسد با شروع معاملات این هفته از بازار سهام طرف تقاضا نسبت به عرضه قوی ‌تر باشد.

درباره پیش بینی بورس یکشنبه ۲۷ مهر ۹۹ بایستی گفت به نظر می رسد با وجود ریسک‌ های مختلف بازار از جمله نزدیک شدن به نتابج انتخابات امریکا و افزایش نرخ ارز کفه ترازو در قسمت تقاضا سنگینی خواهد کرد. همانطور که در هفته گذشته شاهد تغییرات تقاضا در نمادهای کوچک بودیم کم کم نمادهای کوچک هم به سمت قیمت‌ های قبل حرکت خواهند کرد و برای فردا با توجه به نزدیک بودن ثبت شدن پالایش یکم در پرتفوی ‌ها گروه پالایشی با حمایت ‌های حقوقی ‌ها مورد توجه بازار قرار گرفته و از نظر تکنیکال هم پتانسیل رشد قیمت را دارا است و در کل بازار را مورد پسند اکثریت میدانیم!

هفته گذشته برای دومین هفته پی در پی بازدهی بورس مثبت شد. در کوتاه‌ مدت به دلیل افزایش قیمت دلار، وجود آرامش در قیمت ‌های جهانی و احتمال انتشار گزارش مثبت شرکت ‌ها در مهر و آبان ماه، انتظار تکرار روند نزولی دو ماه گذشته در بازار وجود ندارد.

پیش ‌بینی برای معاملات بازار در بلندمدت کمی دشوار است، قانونی در بازار مالی وجود دارد که براساس آن نمی ‌توان رفتار بازندگان و برندگان در بازار را مورد پیش‌بینی قرار داد. در صورت ثبات نرخ دلار در قیمت ‌های کنونی، سود شرکت ‌ها در شش ماه دوم سال با افزایش همراه می ‌شوند؛ امیدواریم با ایجاد شرایط پایدار در کرونا و ثبات قیمت ‌های جهانی، حجم معاملات در بازار بهبود یابد و در کنار آن قیمت سهام با جذابیت همراه شود.

از زمان شروع ریزش بازار در مرداد ماه، حدود ۲۵ درصد از قیمت سهام در بازار اصلاح داشت، از طرف دیگر قیمت دلار با افزایش حدود ۳۵ درصدی همراه شد که به نسبت می‌توان امیدوار بود در ۶ ماه دوم سال شرایط بهتری را در بازار شاهد باشیم.

[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *