پیشگویی نوستراداموس برای سال 2021 چیست؟


شایانیوز- همه ما نام نوستراداموس ( پیشگوی معروف ) را از ماجرای پیشگویی وی برای پایان زمین در سال 2012 به یاد داریم. در سال 2012 جو و شایعه های آخرالزمان منتشر شد. این پیشگو در خصوص وقایع سال 2012 پیش بینی کرده بود که قرار است یک واقعه دور از انتظار رخ داده و زمین به پایان خود نزدیک شود. با وجود نگرانی هایی که در این خصوص به وجود آمد، اما سال 2012 هیچ اتفاق جالب توجهی رخ نداد. دلیل توجهات گسترده به پیشگویی های نوستراداموس پیشگویی او در خصوص ترور جان اف کندی بود که درست از آب درآمد. اما حالا صحبت هایی در خصوص پیشگویی های نوستراداموس درباره وقایع سال 2021 میلادی به گوش می رسد. اما پیشگویی نوستراداموس در خصوص وقایع سال 2021 چیست؟

پیشگویی نوستراداموس برای سال 2021 چیست؟

 نوستراداموس، ستاره شناس فرانسوی و پیشگوی معروف قرن ۱۶ میلادی که وقایع مهمی همچون جنگ جهانی دوم و ترور جان اف کندی، رئیس جمهور پیشین آمریکا را پیشگویی کرده بود، در کتاب «لا پرافیتز» خود برخی از وقایع سال ۲۰۲۱ را پیشگویی کرده است. او به یاد ماندنی ‌ترین وقایع چند صد سال اخیر را به دقت پیشگویی کرده است؛ آتش سوزی بزرگ لندن، قدرت گرفتن آدولف هیتلر، جنگ جهانی دوم، بمب اتم، و انقلاب فرانسه از دقیق ‌ترین پیشگویی‌ های او محسوب می ‌شود. حتی گفته می ‌شود وی می ‌دانسته که جان اف کندی ترور خواهد شد و حملات تروریستی ۱۱ سپتامبر به مرکز تجارت جهانی در نیویورک اتفاق خواهد افتاد. 

اما حالا اخباری منتشر شده است که گویی نوستراداموس پیشگویی ها و برنامه هایی برای سال 2021 میلادی نیز داشته است. نوستراداموس پیشگویی‌های ترسناکی برای سال ۲۰۲۱ دارد. او برای سال ۲۰۲۱ از آخرالزمان زامبی گرفته تا برخورد شهاب سنگ با زمین و حتی طوفان های خورشیدی را نیز پیش بینی کرده است. نوستراداموس در خصوص پیشگویی وقایع سال 2021 میلادی به چند رویداد مهم در کتاب خود اشاره کرده است. این وقایع عبارتند از:

  • آخرالزمان زامبی ها
  • قحطی
  • توفان‌های خورشیدی
  • برخورد شهاب سنگ به زمین
  • کاشت تراشه در مغز سربازان
  • زلزله ویرانگر

 

 

 

 

 منبع شایا نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *