صفحه اصلی / اخبار هنر و هنرمندان / پخش فصل ۲ مسابقه «ایران» بعد از ایام عزاداری – اخبار سینمای ایران و جهان

پخش فصل ۲ مسابقه «ایران» بعد از ایام عزاداری – اخبار سینمای ایران و جهان


سینماپرس: مسابقه «ایران» با تغییراتی به فصل دوم می رسد و آخرین قسمت از فصل اول مسابقه روز عید سعید غدیر پخش خواهد شد.

به گزارش سینماپرس، هاشم رضایت تهیه‌کننده مسابقه «ایران» با اشاره به پخش ۶۰  قسمت در فصل اول این مسابقه گفت: هدف اصلی این مسابقه ایران شناسی و آشنایی با مسائل و مفاخر کشور است و فصل دوم نیز با همین رویکرد ادامه خواهد داشت.  

رضایت با اشاره به تغییراتی در فصل دوم این مسابقه پس از ایام عزاداری محرم یادآور شد: همچنان تمام سوالات مختص کشور عزیزمان است اما در فرم و برخی بخش ها تغییراتی بوجود خواهد آمد.  

وی افزود: شرط اصلی حضور در برنامه، ثبت نام در اپلیکیشن رایگان و مطالعه سوالات است و از این طریق قصد داریم دانش عمومی مردم را نسبت به کشورمان ارتقا دهیم.  

رضایت درباره اتمام فصل اول برنامه و زمان پخش اولین قسمت از فصل جدید این مسابقه نیز گفت: مسابقه «ایران» نیز مثل همه برنامه‌های تلویزیونی سعی دارد به منظور احترام به نظر مخاطبان، در هر فصل تغییراتی را لحاظ کند. این نوید را به مخاطبان می‌دهیم که فصل بعدی این مسابقه با بازی‌های جدید، بعد از ایام عزاداری سالار شهیدان امام حسین (ع) روانه آنتن کنیم.

مسابقه «ایران» به تهیه کنندگی هاشم رضایت و کارگردانی سعید رضایت در گروه اجتماعی شبکه یک سیما تولید می‌شود.


منبع سینماپرس

مطالب و خبرهای این سایت بدون دخالت انسانی و فقط توسط نرم افزار از سایت های ایرانی گرداوری میشود. منبع هر مطلب در زیر آن درج شده است. اگر اطلاعاتی در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام : robot_post

درباره سهراب

این مطالب را نیز ببینید!

استاد نصیریان با «جاده های سرد» به «فیلم خانه» می آید – اخبار سینمای ایران و جهان

به گزارش سینماپرس، شبح کژدم، سه و ده دقیقه به یوما، لایه های پنهان، اسرار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *