ویدیو مصاحبه احمدی نژاد با گلناز اسفندیاری [رادیو فردا]


محمود احمدی نژاد رئیس جمهور دوره نهم و دهم در اقدامی عجیب، با شبکه رادیو فردا مصاحبه کرد. این برای نخستین بار است که یکی از مسئولان عالی رتبه سابق، با یکی از شبکه هایی که معاند خوانده می شود، مصاحبه می کند. گفتگوی خبرساز چند ماه پیش احمدی نژاد درباره خوانندگان ایرانی مقیم لس آنجلس آمریکا و علاقه وی به برخی از ترانه های خوانندگان قبل انقلاب نیز، بازتاب های زیادی داشت که در این گفتار به آن اشاره کردیم.

مصاحبه محمود احمدی نژاد با رادیو فردا، بازتاب های زیادی در شبکه های اجتماعی داشته است و بعضی، آن را تلاش وی برای دیده شدن مجدد در نیمه اول سال ۹۹ دانسته اند. محمود احمدی نژاد که در انتخابات ریاست جمهوری دوره دوازدهم توسط شورای نگهبان، رد صلاحیت شده بود، تا کنون چند بار به مسئولان کشورهای جهان از جمله عربستان سعودی و آمریکا نامه نوشته است که در همه موارد، پاسخی دریافت نشده است.

حسام الدین آشنا مشاور رسانه ای حسن روحانی در واکنش به مصاحبه محمود احمدی نژاد با گلناز اسفندیاری، مجری رادیو فردا در توئیتر جنجالی‌اش نوشت : رادیو فردا، رسانه نیست. سامانه عملیات روانی است. او از هشتگ عملیات روانی نیز در توییت ۱۸ سپتامبر خود استفاده کرد.

در مقابل، اما علی اکبر جوانفکر، مشاور رسانه ای نزدیک به محمود احمدی نژاد که سابقا مدیرعامل خبرگزاری دولتی ایرنا نیز بود در کانال تلگرامی خود نوشت که وقتی کسی نمی تواند به محتوای سخنان دکتر، اشکال وارد کند، وسیله انتشاردهنده این سخنان را زیر سوال می برید؟ او گفت که مگر بودجه CNN و NBC و CBS NEWS را دولت ایران تامین میکند که مقامات ایران با آن ها مصاحبه می کنند؟

ویدیو مصاحبه ۱۲ دقیقه ای محمود احمدی نژاد رئیس جمهور دولت نهم و دهم با گلناز اسفندیاری مجری شبکه تلویزیونی فارسی زبان رادیو فردا را در زیر نگاه کنید.

سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ایران، جمعه ۲۸ خرداد سال ۱۴۰۰ شمسی برگزار می شود. طبق قانون جدید مجلس، شرط نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری که در زمستان ۱۳۹۹ صورت میگیرد، داشتن سن ۴۰ تا ۷۰ سال و مدرک کارشناسی ارشد است. بانوان همچنان قادر به ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری سیزدهم نیستند. البته باید منتظر تایید نهایی شورای نگهبان درباره شرایط نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۴۰۰ باشیم.منبع سایت rooziato

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *