(ویدیو) ماجرای اردوگاه عسگرآباد چیست؟


حوالی عصر چهارشنبه دهم دی ماه انتشار فیلمی از اردوگاه اتباع در عسگرآباد در رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی بازتاب گسترده ای داشته است که گویا برخورد نامناسبی با یکی از اتباع افغانستانی انجام شده است که فرماندهی انتظامی شرق استان تهران در خصوص این فیلم دستورات لازم را داده است.

در گزارش‌های مرتبط با این ویدئو، زمان وقوع این اتفاق دو هفته پیش اعلام شده و گفته شده است که این زن یک «مادر افغانستانی»‌ است که برای پیگیری‌های کارهای فرزندش که اردوگاه پناهجویان عسگرآباد است، به شهرستان پیشوا رفته بود و مامور پلیس او را کتک زده است.

دستور ویژه یک فرمانده ناجا پس از انتشار ویدئوی اردوگاه عسگرآباد

فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران در پی انتشار یک فیلم در فضای مجازی در خصوص اردوگاه عسگرآباد دستور ویژه رسیدگی صادر کرد.

معاون اجتماعی پلیس شرق استان تهران در پی انتشار ویدئویی از محل مراجعات مردمی اردوگاه عسگر آباد شهرستان پیشوا از صدور دستور ویژه سردار کیومرث عزیزی فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران مبنی بر بررسی دقیق و سریع اتفاق رخ داده در اردوگاه عسگر آباد خبر داد.

در این رابطه فرمانده انتظامی شرق استان تهران با تاکید بر اینکه پلیس اجازه نخواهد داد حقی از کسی ضایع شود، بیان کرد: به محض تکمیل تحقیقات جزئیات این اتفاق اطلاع رسانی خواهد شد.

 منبع شایا نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *