صفحه اصلی / خبرهای داغ / واکنشها به خودکشی دختر بابلی ؛ تراژدی مرگ همزمان دو دختر نوجوان

واکنشها به خودکشی دختر بابلی ؛ تراژدی مرگ همزمان دو دختر نوجوان

خودکشی دختر بابلی تائید شد. امروز در فضای مجازی خبری مبنی بر خودکشی همزمان چهار دختر نوجوان دست به دست شد که گفته شده دو نفر فوت کرده و دو تن دیگر در کما به سر می‌برند. پس از ساعاتی علی عباسی،مدیر کل پزشکی قانونی مازندران، مرگ دو دختر نوجوان در بابل را تایید کرد.

او با اعلام اینکه تیم پزشکی قانونی در حال بررسی جزئیات بیشتر است، گفت: اطلاعات تکمیلی را به اطلاع رسانه‌ها می‌رسانم. مدیرکل پزشکی قانونی درباره خودکشی همزمان چهار نفر در این حادثه، اظهار کرد: اطلاعاتی که بنده دارم مربوط به فوت دو نفر است و در ارتباط با علت فوت  باید بررسی‌های لازم انجام شود.

مدیر کل پزشکی قانونی مازندران از خودکشی دو دختر ۱۴ و ۱۵ ساله با قرص برنج در بابل خبر داد. علی  عباسی با اشاره به خودکشی دو دختر در موزیرج بابل توضیح داد: روز دوشنبه ۱۳ مراد در تماسی با اورژانس ۱۱۵ اطلاع داده شد که دو دختر اقدام به خودکشی با قرص برنج نمودند.

مدیر کل پزشکی  قانونی استان مازندران اظهار کرد: علت خودکشی در دست بررسی است و  روز سه شنبه جواز دفن آنها  صادر شد. به گزارش ایسنا و به نقل از پزشکی قانونی استان مازندران، عباسی  گفت: این دو دختر با هم دوست بوده  و خانواده های  این دو دختر نیز شکایتی ارائه  نکرده اند.

خودکشی دختر بابلی
خودکشی دختر بابلی

گمانه زنی هیا زیاید در مورد خودکشی دختران بابلی که باهم دوست بوده اند صورت گرفته است اما هنوز دلیل قطعی مشخص نیست.

سایو در توییتر نوشت: «وااای مامان ببین نوشته ۴تا دختر بابلی با هم قرص برنج خوردن خودکشی کردن، دوتاشونم مردن! : آخه خودکشی که راه چاره نیست من نمیدونم چرا تازگی‌ها همه خودکشی می کنن خب مردمم میان پلو خورشتتونو میخورن!یا بخاطر پسره یا بخاطر شوهر خاک برسرشون که رفته یکی دیگه رو گرفته ، خودکشی نداره که»

بنفشه سبز نوشت: میگن ۴ تا دختر نوجوان بابلی با قرص برنج خودکشی کردند! دو نفر از دست رفته اند و دو نفر بدحال! تو ایران رو مردم خیلی فشاره ولی نقش اپوزیسیون ویرانی طلب هم در این افسردگی همگانی نباید نادیده گرفت! دخترهایی که با مسئله حجاب (که به لطف مصی سیاسی شده) درگیرند و تحت بمباران.


منبع شایا نیوز

مطالب و خبرهای این سایت بدون دخالت انسانی و فقط توسط نرم افزار از سایت های ایرانی گرداوری میشود. منبع هر مطلب در زیر آن درج شده است. اگر اطلاعاتی در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام : robot_post

درباره سهراب

این مطالب را نیز ببینید!

بازیگران و تصاویر ازگه ازپیرینچی بهار «سریال زن» {دانلود قسمت‌ها]

ازگه ازپیرینچی بازیگر نقش بهار سریال زن یکی از محبوب ترین هنرپیشه های ترک است. سریال …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *