واکسن سینوواک بیوتک واکسن کرونای چین کی به دست ما می رسد؟ + قیمت واکسن کرونا وک

سایت جدولیاب نوشت:

در این مطلب از جدولیاب ، توضیحاتی درباره زمان عرضه واکسن کرونای چین و همچنین قیمت واکسن کرونای چین با نام های واکسن کرونا وک یا واکسن سینوواک بیوتک خواهیم داشت! با ما همراه باشید. یک شهر چینی به عنوان بخشی از یک برنامه ملی، واکسن کووید ۱۹ آزمایشی سینوواک بیوتک را به کارگران و اقشار در معرض خطر بالا با قیمت ۶۰ دلار تزریق می‌ کند!

یین ویدونگ ، مدیرعامل شرکت سینوواک بیوتک ، یک ماه پیش اعلام کرد واکسن کرونا تولید شرکت سینوواک بیوتک که در مرحله آزمایش ‌های بالینی فاز ۳ قرار دارد و در طرح اضطراری نیز گنجانده‌ شده است، به‌ طور داوطلبانه به حدود ۲ تا ۳ هزار کارمند و خانواده ‌های آنها ارائه ‌شده است. براساس داده‌ های منتشر شده از سوی مرکز کنترل و پیشگیری از امراض چین، قیمت هر دوز واکسن بالقوه کرونا وک متعلق به شرکت سینوواک بیوتک ۲۹.۷۵ دلار (۲۰۰ یوان) است و واکسیناسیون علیه کرونا به دو مرحله تزریق نیاز دارد که مجموع بهای واکسن به ۶۰ دلار می ‌رسد.

براساس اعلام مرکز کنترل و پیشگیری از امراض چین ، واکسیناسیون برای گروه ‌های اصلی و در معرض خطر از جمله متخصصان پزشکی آغاز شده است. مقامات چینی تاکنون جزئیات قیمت گذاری واکسن ‌های احتمالی COVID-۱۹ را منتشر نکرده ‌اند.

آزمایش واکسن کرونای شرکت سینوواک بیوتک در برزیل، اندونزی و ترکیه در مرحله سوم آزمایش بالینی است.

 

[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *