نوه مکارم شیرازی شبنم نیست!


چندی پیش کلیپی در فضای مجازی دست به شد که تلاش داشت شبنم را که به حجاب اجباری در ایران اعتراض کرده نوه آیت الله مکارم شیرازی جلوه دهد. خبری که سریعا دفتر این مرجع عالیقدر جهان تشیع آن را تکذیب کرد. ادعای شبنم در این فیلم ضدانقلاب توطئه جدیدی است که دشمنان نظام جمهوری اسلامی و مرجعیت دستاویزی برای فتنه های بیشتر از آن استفاده کردند.

چندی قبل کلیپی در فضای مجازی منتشر شد که دقایق تقطیع شده مستند انقلاب جنسی ساخته محمد دلاوری مجاری سابق برنامه های خبری بیست و سی، صرفا جهت اطلاع و… بود.

 در این کلیپ دلاوری درحال مصاحبه و صحبت با زنی به نام «شبنم» است. شبنم از حجاب اجباری و برخورد انتظامی با بدحجابان در ایران انتقاد می کند و در جایی مدعی می شود که نوه یک آیت الله است!

بعد از این صحبت ها برخی در فضای مجازی تلاش کردند تا شبنم را نوه آیت الله مکارم شیرازی قلمداد کنند. در همین خصوص دفتر آیت الله ناصر مکارم شیرازی از مراجع تقلید در اطلاعیه‌ای، انتساب ادعا‌های مطرح شده به وی در فیلمی با نام حجاب را تکذیب کرد.

دفتر آیت الله مکارم شیرازی روز شنبه در اطلاعیه‌ای تاکید کرده: متاسفانه بعضی دروغ جدیدی جعل کرده و در فیلمی با نام حجاب، فردی را که هیچ گونه نسبت خانوادگی و حتی آشنایی با حضرت آیت الله مکارم شیرازی و اطرافیان ایشان ندارد را به ایشان منتسب نموده اند.

 اطلاعیه ادامه یافته است: بدین وسیله این مطلب را قویا تکذیب نموده و از مسئولین و تهیه کنندگان این فیلم می‌خواهیم نسبت به تکذیب و برخورد با عاملان و منتشر کنندگان این شایعه اقدام نمایند. در این اطلاعیه تاکید شده است: بدیهی است این دفتر از طریق مراجع قانونی موضوع را پیگیری خواهد نمود.


[تعداد: 0    میانگین: 0/5]منبع شایا نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *