نقد و بررسی فیلم دور دیگر ، بهترین فیلم جشنواره فیلم لندن ۲۰۲۰

سایت جدولیاب نوشت:

در این مطلب از جدولیاب ، توضیحاتی درباره نقد و بررسی فیلم دور دیگر ، بهترین فیلم جشنواره فیلم لندن ۲۰۲۰ خواهیم داشت! با ما همراه باشید. فیلم دور دیگر ، به کارگردانی توماس وینتربرگ با بازی مدس میکلسن مهمترین جایزه شصت و چهارمین دوره جشنواره فیلم لندن ۲۰۲۰ را به خانه برد!

فیلم دور دیگر ، موفق به کسب جایزه مخاطبان به عنوان بهترین فیلم شد و در همین حال نقاش و دزد به کارگردانی بنجامین ری نیز جایزه بهترین مستند را دریافت کرد. تامی گیلارد برای گوی پردار نیز جایزه بهترین فیلم کوتاه را برد و دلتنگ برای پایان به کارگردانی آنا وست و دیوید کالانان جایزه بهترین هنر ایکس‌آر را از آن خود کرد.

فیلم دور دیگر ، داستان مارتین را روایت می ‌کند. این شخصیت که میکلسن نقش آن را بازی کرده است، همسر و پدری است که زمانی عالی بود اما اکنون تنها پوسته‌ ای از گذشته‌ ی خود به جای مانده است.

شصت و چهارمین دوره این جشنواره فیلم لندن به صورت ترکیبی از رویدادهای فیزیکی و آنلاین از ۷ اکتبر (۱۶ مهر) کار خود را شروع کرد و ۱۸ اکتبر (۲۷ مهر) به کار خود خاتمه داد.

در جشنواره لندن امسال ” شطرنج باد ” ساخته محمد رضا اصلانی ، ” خط فرضی ” به کارگردانی فرنوش صمدی ، فیلم کوتاه ” شاهد ” به کارگردانی علی عسگری و فیلم کوتاه ” آشو ” به کارگردانی جعفر نجفی از ایران حضور داشتند.

[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *