صفحه اصلی / خبرهای داغ / نصب و دانلود نسخه جدید برنامه شاد؛ موبایل وب و دسکتاب+ راهنمای تصویری

نصب و دانلود نسخه جدید برنامه شاد؛ موبایل وب و دسکتاب+ راهنمای تصویری

برنامه شاد چیست؟

بعد از دوره قرنطینه و وجود بیماری کرونا مدارس به تعطیلی کشیده شد و دانش آموزان بلا تکلیف، در همین راستا و به منظور کمک به دانش اموزان شبکه اجتماعی دانش آموز (شاد) تولید شد، که با دانلود و نصب آن دانش آموزان می توانند بدون حضور در کلاس درس از خدمات آموزشی بهره مند شوند.

آموزش شاد با امکان لایو که جدیدا در ان گنجانده شده راهی برای تحصیل دانش آموزان در یک مدرسه مجازی است که از طریق آن می توانند به برنامه درسی خود دسترسی پیدا کنند. با توجه به شرایط موجود و عدم امکان حضور در دانش آموزان مدارس ، این برنامه توسط سازمان آموزشی ارائه می شود تا دانش آموزان بتوانند دروس خود را از طریق اینترنت فرا بگیرند.

این برنامه با پیگیری مستمر وزارت آموزش و پرورش و همکاری وزارت ارتباطات، دبیرخانه شورای عالی فضای مجازی ، حمایت دانشگاه صنعتی شریف و تلاش‌های شبانه روزی فنی آنها اجرایی شده و توانسته نیاز دانش آموزان را به خوبی برطرف کند.
‏ مدیران ، معلمان و دانش آموزان مدارس ابتدایی باید برنامه شاد را برای بر روی گوشی اندروید خود نصب کنند. برای پاسخ به سوالات احتمالی مدارس ، معلمان و دانش آموزان، مرکز پاسخگویی ویژه با شماره تماس  ۴۳۰۸۱-۰۲۱ پیش بینی شده و مسئولیت سؤالات احتمالی را از ۹ صبح تا ۲ بعد از ظهر برعهده دارد.

جزئیات اپلیکیشن شاد جدید برای دانش آموزان

سیدحسن الحسینی، مشاور وزیر آموزش و پرورش و مسئول شبکه شاد در دومین روز از سی و چهارمین اجلاس مدیران و رؤسای آموزش و پرورش به برخی محدودیت‌های استفاده از آموزش‌های مجازی از جمله عدم دسترسی حدود سه و نیم میلیون دانش‌آموز به ابزار هوشمند، امکانات نسخه جدید شاد را معرفی کرد.

او افزود: نسخه قبلی مشکلاتی دارد و خانواده‌ها و معلمان گله مندی‌هایی داشتند که سعی کردیم آن‌ها را برطرف کرده و آموزش در بستر امنی صورت گیرد. احراز هویت تمام کاربران برایمان مهم بود.الحسینی بیان کرد: شبکه شاد نقش سازنده جایگزین در جریان آموزشی را در شرایط قرمز و نقش تکمیلی را در شرایط زرد و سفید ایفا می‌کند گفت: شبکه شاد می‌خواهد دستیار علمی خانواده، دانش‌آموزان و معلمان باشد.

مسئول شبکه شاد ادامه داد: بیشترین سرمایه گذاری برای این اپلیکیشن در کشور انجام شده و قدرتمندترین اپلیکیشن است که سطح امنیتی بالایی دارد و خود را در برابر حملات هکر‌ها از خارج حفظ کرده است اظهار کرد: نسخه جدید شاد تا میزان زیادی تعاملی شده است.

الحسینی ادامه داد: اکنون تمام دانش‌آموزان ثبت‌نام شده مدارس، در شبکه شاد نظم مدرسه‌ای پیدا کرده‌اند و تعلیم و تربیت همچنان با تمام ابعاد جریان دارد.

او به دسترسی آسان و گسترده به محتوا‌های بارگذاری شده اشاره کرد و تصریح کرد: محتوا‌های آموزشی کاملی به شاد افزوده شده است. امکان اجرای فوق برنامه‌ها، ورزش، سلامت و فعالیت‌های پرورشی در شبکه شاد دیده شده است.

مسئول شبکه شاد افزود: کنترل تکالیف، آزمون‌های تستی و تشریحی، تعبیه کارنامه، وجود داشبورد‌های مدیریتی برای مدیران از صف تا ستاد پیش بینی شده و امید است قابلیت‌های جدید نظم فیزیکال کلاس را با استاندارد‌های خاص فضای مجازی ایجاد کند.

الحسینی اظهار کرد: ایجاد پروفایل حرفه‌ای معلم و دانش‌آموزان، امکان نظر سنجی، ایجاد شبکه اجتماعی تحت عنوان شادنیو، امکان ارائه پرزنت از دیگر امکانات است.

مسئول شبکه شاد با بیان اینکه خدمات شاد در دوبخش پایه و افزوده‌ها ارائه می‌شود گفت: در بخش پایه خدمات رایگان و عمومی و در بخش افزوده‌ها فعالیت مدارس غیردولتی و خاص و قراداد‌هایی که با بخش‌های خصوصی منعقد شده دنبال می‌شود و بخشنامه مربوط به این بخش را بزودی ابلاغ می‌کنیم.

او با اشاره به استفاده از سیستم پشتیبان و حمایت گر تصریح کرد: حدود ۲۰۰۰ نفر به کار گرفته شده‌اند تا سوالات ارجاعی را پاسخ دهند و رفع مشکل کنند. مرکز پاسخگویی تلفنی با ۵۰ پرسنل نیز ایجاد شده است.

مسئول شبکه شاد در ادامه گفت: اینکه همچنان در تامین وسیله و ابزار مشکل داریم و از مدیران درخواست می‌کنیم از طریق شورا‌های آموزش و پرورش اقدام کنند گفت: رایزنی‌هایی در دست انجام است. سیمکارت‌های دانش‌آموزی نیز به کمک می‌آید.

الحسینی اعلام کرد: که آموزش مجازی دوره متوسطه صبح و آموزش مجازی ابتدایی‌ها در بعدازظهر انجام می‌شود تا بچه‌ها از راهنمایی والدین و گوشی آن‌ها بتوانند استفاده کنند.

او افزود: در طول سال تحصیلی افزوده‌هایی را خواهیم داشت. نسخه شاد ۲ فردا رونمایی می‌شود و از روز اول مدرسه زیربار خواهد رفت و قابل استفاده خواهد بود.

 

دانلود مستقیم اپلیکیشن شاد

لینک مستقیم ورود به سامانه شاد – نسخه تحت وب

راهنمای استفاده از اپلیکیشن شاد

در پی انتشار نسخه جدید اپلیکیشن شاد، فرآیند احراز هویت دانش آموزان با تغییر و تحولاتی همراه شده است. بنابراین دانش آموزان می بایست مرحله به مرحله کد ملی و سایر اطلاعات مورد نیاز خود را در برنامه شاد وارد نموده و بدین ترتیب فرآیند احراز هویت خود را به انجام برسانند.

 • اپلیکیشن شاد را باز کنید و در صفحه اول، دکمه “ورود به برنامه” را بفشارید.
مرحله اول ورود به اپلیکیشن شاد
 • در مرحله بعد شماره تلفن همراه خود را وارد نمایید و بر روی کلید “ورود” کلیک کنید.
مرحله دوم ورود به اپلیکیشن شاد
 • یک کد فعال سازی که برای شما ارسال می شود را در کادر دوم وارد کنید و دکمه “ورود” را فشار دهید.
مرحله سوم ورود به اپلیکیشن شاد
 • در صورتی که کادر زیر برایتان نمایش داده شود، می بایست روی گزینه “احراز هویت” کلیک کنید و در غیر این صورت، گزینه “ورود مدیر / معلم / دانش آموز” را انتخاب نمایید.
مرحله چهارم ورود به اپلیکیشن شاد
 • در این مرحله باید نقش خود را از میان سه گزینه “مدیر” ، “معلم” و “دانش آموز”برگزینید.
مرحله پنجم ورود به اپلیکیشن شاد
 • این قسمت برای مدیران و معلمان گرانقدر، صفحه ای نمایش داده می شود که باید کد ملی خود را وارد کنند تا اطلاعات مربوط به آن ها نمایان گردد اما برای دانش آموزان عزیز، صفحه ای مانند تصویر زیر نمایان می شود که باید بر روی گزینه “افزودن دانش آموز” کلیک نمایند.
مرحله ششم ورود به اپلیکیشن شاد
 • به منظور انجام مراحل احراز هویت خود می بایست کد ملی خود را در بخش مربوطه وارد نموده و کلید “تایید” را بفشارید.
مرحله هفتم ورود به اپلیکیشن شاد
 • سال تولد خود را ثبت کرده و روی گزینه “تایید” کلیک نمایید.
مرحله هشتم ورود به اپلیکیشن شاد
 • ماه تولد خود را وارد نمایید و مجددا روی گزینه “تایید” کلیک کنید.
مرحله نهم ورود به اپلیکیشن شاد
 • به عنوان آخرین مرحله از احراز هویت خود، روز تولد خود را وارد نموده و سپس کلید “تایید” را بفشارید.
مرحله دهم ورود به اپلیکیشن شاد
 • در صورتی که پس از انجام تمامی موارد فوق، با پیغام زیر مواجه شدید، لازم است از مدیر خود بخواهید که اطلاعات ثبت شده شما در سامانه سناد را مجددا بررسی نماید.
مرحله یازدهم ورود به اپلیکیشن شاد
 • چنانچه قبلا مراحل مربوط به احراز هویت خود را انجام داده باشید، با صفحه زیر مواجه خواهید شد که کافی است روی گزینه “باشه” کلیک کرده و از امکانات برنامه شاد بهره مند شوید.
مرحله دوازدهم ورود به اپلیکیشن شاد
 • چنانچه ثبت نام شما در اپلیکیشن شاد با موفقیت انجام شود، با صفحه زیر رو به رو می شوید که با کلیک روی عبارت“باشه”، لیست کلاس ها برایتان نمایش داده می شود.
مرحله سیزدهم ورود به اپلیکیشن شاد

راهنمای ورود به نسخه تحت وب سامانه شاد

دانش آموزانی که به هر دلیل به نسخه اندروید اپلیکیشن شاد دسترسی ندارند، می توانند از برنامه شاد تحت وب آن استفاده کنند. در این راستا ابتدا باید وارد سایت shadweb.iranlms.ir شوید که لینک آن در ادامه مشاهده می گردد. توجه داشته باشید که به تازگی، امکان احراز هویت از نسخه وب برنامه شاد حذف شده است و دانش آموزان می بایست در ابتدا، فرآیند احراز هویت خود را از طریق اپلیکیشن شاد انجام دهند و سپس از نسخه وب استفاده نمایند.

لینک مستقیم ورود به سامانه شاد – نسخه تحت وب

 • ابتدا از طریق لینک فوق وارد سامانه شوید و سپس باید شماره تلفن همراه خود را ثبت کنید و گزینه مرحله بعد را انتخاب نمایید.
مرحله اول ثبت نام نسخه وب سامانه شاد
 • کد فعال سازی که برای شماره وارد شده شما ارسال می شود را وارد کنید و گزینه مرحله بعد را انتخاب نمایید.
مرحله دوم ثبت نام نسخه وب سامانه شاد
 • عبارت “ورود دانش آموز” را از قسمت راست صفحه انتخاب نمایید.
مرحله سوم ثبت نام نسخه وب سامانه شاد

نحوه استفاده از اپلیکیشن شاد برای مدیران

ابتدا شما به عنوان مدیر مدرسه باید وارد سامانه سناد شده و اطلاعات معلمان از جمله نام و نام‌خانوادگی، کد‌ملی، تاریخ تولد، جنسیت، نام پدر و غیره را وارد کنید. سپس وارد صفحه مربوط به مدیریت امور کلاس های مربوط به مدرسه می شوید. در این صفحه باید کلاس مربوط به هر معلم و پایه تحصیلی آن را تعیین کنید. اکنون به صفحه جدیدی وارد می شوید که در این صفحه در ستون نام دبیر می‌توانید معلم های مشخص‌شده و در ستون تعیین دبیر، کلاس هایی که هنوز دبیری برایشان تعیین نشده است را مشاهده کنید. اکنون اگر میخواهید معلمی را به لیست اضافه کنید باید وارد گزینه تعیین دبیر را زده و کد ملی معلم وی را وارد کنید. اکنون نام و نام خانوادگی معلم و شماره ی او به شما‌نشان داده می شود.

برای احراز هویت دانش آموزان نیز باید از همین‌ سامانه استفاده کنید. همچنین در این سامانه امکان ویرایش اطلاعات نیز وجود دارد. 

پس از اینکه تمام اقدامات لازم در سامانه سناد را انجام دادید وارد اپلیکیشن شاد‌شده و با انتخاب نقش مدیر، به احراز هویت خود بپردازید. 

نحوه استفاده از اپلیکیشن شاد برای معلمان

وارد اپلیکیشن شاد شده و نقش معلم را انتخاب کنید. با وارد کردن اطلاعات خواسته شده به احراز هویت خود بپردازید. 

نحوه استفاده از اپلیکیشن شاد برای دانش آموزان

پس از اطمینان از تایید شما در سامانه سناد توسط مدیر مدرسه، وارد اپلیکیشن شاد‌شده و طبق آموزشی که جلوتر به آن می پردازیم، اقدام به احراز هویت کنید تا بتوانید از کلاس های درسی اختصاصی خود استفاده کنید.

ورود به برنامه

برای وارد شدن به برنامه و ثبت نام در آن، کافی است پس از نصب آن از مایکت برنامه را اجرا کنید. سپس روی گزینه ورود به برنامه ضربه بزنید.اینک با وارد کردن شماره موبایل تان کدی پنج یا شش رقمی را از طریق پیامک‌ دریافت خواهید کرد، با وارد کردن کد در کادر مربوطه به صفحه ی مربوط به نام کاربری وارد می شوید، اکنون با انتخاب یک نام، ثبت نام شما به پایان می رسد.

چگونه در شاد احراز هویت کنیم؟

همانطور که گفته شد قبل از هر کار از مدیر  مدرسه ی خود بخواهید اطلاعات شما را در سامانه سناد ثبت کند. سپس برای احراز هویت وارد اپلیکیشن شاد شده و روی گزینه ورود مدیر/ معلم/ دانش آموز ضربه بزنید. نقش خود را روی یکی از نقش های مدیر/ معلم/ دانش آموز تنظیم کنید. 

اکنون باید اطلاعات مربوط به نقش خود را وارد کنید، برای مثال اگر انتخاب شما دانش آموز است پس از انتخاب نقش دانش آموز گزینه افزودن دانش آموز را بزنید. اینک انجام احراز هویت را زده، شماره خود را وارد کنید. سپس به ترتیب کد ملی، سریال شناسنامه به صورت جدا و متصل،  سال تولد، ماه تولد و روز تولد، کد امنیتی را وارد کنید. با انتخاب گزینه ورود به گروه کلاس من، به گروه ها و کانال های اختصاصی مربوط به خود (نه کلاس های مربوط به مابقی دانش آموزان) دسترسی پیدا می کنید. در صورت انجام ندادن احراز هویت، این گروه ها و کانال ها برای شما نشان داده نخواهند شد و شما نمی توانید از کلاس های درسی خود استفاده کنید.

آموزش ساخت کانال در شاد

برای ساختن کانال و گروه در اپلیکیشن شاد محدودیت وجود دارد. ابتدا مدیر مدرسه باید احراز هویت کرده و گروه و کانال بسازد تا معلمان و دانش آموزان پس از احراز هویت قادر به مشاهده  آن ها باشند. برای ساختن کانال ها و گروه ها اقدام خاصی لازم نیست زیرا زمانی که مدیر مدرسه احراز هویت خود را انجام دهد به صورت خودکار این گروه ها و کانال ها ساخته شده و در دسترس او قرار می گیرند تا بتواند دانش آموزان و معلم را وارد کند. بنابراین گروه ها و کانال ها بر خلاف اپلیکیشن های سروش، تلگرام و غیره به صورت خودکار ساخته میشوند نه به صورت دستی. 

اما در اپلیکیشن شاد، گزینه ای با عنوان کانال جدید وجود دارد که شاید شما‌عزیزان را به اشتباه بیندازد. شاید در نگاه اول تصور کنید با استفاده از این گزینه موفق به ساخت کانال جدید می‌شوید، اما باید بگویم این گزینه فعلا هیچ کاربردی ندارد و استفاده از آن امکان پذیر نمی باشد.

باکس صورتی را لمس و برنامه شاد درسی را دانلود و نصب نمایید.
 

چرا پیام رسان شاد برای همه دانش اموزان ضرروری است و چرا باید shad medu ir را دریافت و نصب کنند؟

در گفتگویی که با یکی از معلمان داشتیم ایشان گفتند که تمام محصلین باید این برنامه را نصب کنند چرا که تحصیل و کسب علم را نمیتوان تعطیل کرد و حتما در سال تحصیلی جدید یعنی مهر ۹۹ به فکر نصب این برنامه باشید. طبق اخباری که از ورازت اموزش و پرورش به گوش میرسد سال جدید نیز کلاس ها به صورت غیر حضوری برگزار خواهد شد. 
 

ما درباره این اپلیکیشن آموزشی چه فکر میکنیم؟

ما در مایکت تجربه بیش از ده سال فعالیت در زمینه ارائه اپلیکیشن های کاربردی و نقد و بررسی تخصصی هر کدام از آنهارا داریم و امروز به بیش از 16 میلیون کاربر ایرانی و خارجی با ارائه خدمات دانلود app و بازی در حال انجام وظیفه هستیم. در طول این سال های متمادی بیش از صد ها برنامه اندرویدی مختص آموزش دانش اموزان و کمک کننده به والدین آنها و معملین روی برنامه و سایت myket قرار گرفته است که از جمله انها میتوان به  قبولی، برنامه همکلاسی درس خواندن و به خصوص برنامه کنکور دهمی و یازدهمی های آلا اشاره کرد.

به دلیل اهمیت اپلیکیشن Shaad یا The Social Network of Students و درخواست زیادی که از سمت کاربران داشتیم و به عنوان مرجع اندروید و با توجه به احساس وظیفه ای که میکنیم تصمیم گرفتیم که که نگاهی عمیق به shaad داشته باشیم و نتایج این بررسی را با شما.

لازم به ذکر است که ساعت ها زمان صرف بررسی دقیق برنامه شد و از جهات گوناگون مورد بررسی قرار گرفت، از جمله:

1) رابط کاربری

2) اسانی استفاده

3) نحوه برگزاری کلاس ها در برنامه

4) کیفیت تصویر در برنامه با اینترنتی که عموم دانش اموزان در ایران به ان دسترسی دارند.

5) کیفیت محتوای اموزشی در قیاس با زمانی که دانش اموزان بر سر کلاس درس حضور یابند
 

مزایای اپلیکیشن Shaad، ما چه چیزی را در مورد این برنامه دوست داریم؟

برنامه شاد در کنار معایب خود دارای محاسن زیادی هم می باشد. از جمله این محاسن می توان به:

1) استفاده از زبان‌ مطلقا فارسی 

2) امنیت بالا و حفظ حریم شخصی کاربران

3) ساختاری شبیه به مابقی پیام رسان ها

4) امکان شخصی سازی صفحه

5) امکان تغییر در تنظیمات ظاهری برنامه

6) وجود استیکر‌های‌ متنوع

7) امکان ذخیره فایل ها‌ در پیام های ذخیره شده

8) وجود حجم کم 

9) دانلود برنامه به صورت کاملا‌ رایگان

10) جلوگیری از تقلب دانش آموزان

11) ساخت ایران بودن

12) امکان دسترسی تمام معلمین و مدیران و دانش آموزان

13) امکان استفاده روی همه ی سیستم عامل های اندروید، ویندوز، ios

 

معایب برنامه شاد و مشکلات ان از نگاه مایکت

خب همانطور که گفته شد زمان زیادی‌از ساخته شدن این برنامه نمی‌گذرد پس میتوان گفت نواقصی داشته و هنوز جای پیشرفت زیادی دارد. از جمله این نقصان ها می توان  به سرعت کم اینترنت در پیام رسان، فاقد امکان تماس تصویری و صوتی بودن، فاقد امکان ارسال پیام بین دانش آموزان، وجود نقص در احراز هویت، مصرف حجم بالای اینترنت، کیفیت کم برخی فایل ها اشاره کرد. 

در این نوشته سعی کردیم این برنامه را کاملا مورد بررسی قرار داده و تمام مزایا و‌معایب برنامه شاد (shad app) را در نظر گرفته و با شما در میان بگذاریم. امیدواریم هر روز از معایب این اپلیکیشن کم شده و به مزایای آن اضافه شود. نظرات خود را با ما در میان بگذارید. همچنین اگر درباره این نوشته سوالی داشتید، می توانید پاسخ خود را از ما جویا شوید، ما اینجا هستیم تا به سوالات شما پاسخ دهیم. با تشکر.

وارد شدن به نسخه وب برنامه شاد

راهنمای ورود به سیستم برنامه شاد که به هر دلیلی به نسخه برنامه که آندروید میباشد دسترسی ندارند می توانند از برنامه شاد در وب خود استفاده کنند. در همین راستا ، ابتدا باید وب سایت “shadweb.iranlms.ir” را وارد کنید که لینک زیر نشان داده شده است. توجه داشته باشید که اخیراً احراز هویت از نسخه وب شاد برنامه حذف شده است و دانش آموزان ابتدا باید مراحل احراز هویت خود را از طریق نصب برنامه از مایکت انجام داده و سپس از نسخه وب استفاده کنند.

ابتدا با استفاده از پیوند بالا وارد سیستم شوید و سپس باید شماره موبایل خود را ثبت کنید و گزینه مرحله بعد را انتخاب کنید.

کد فعال سازی ارسال شده به شماره وارد شده را وارد کنید و گزینه مرحله بعد را انتخاب کنید

عبارت ““ورود دانش آموز”” را از سمت راست صفحه انتخاب کنید.

قبل از شروع سیستم شاد ، دوره هایی برای دانش اموزان توسط رسانه های ملی آموزش داده می شد و همچنان ادامه دارد. لازم به ذکر است که وقتی ساعت و زمان کلاسهای دانشجویی در تلویزیون با ساعتهای کلاس آنها تعامل دارد ، می توانید محتوای آموزشی را در سیستم برنامه ذخیره کنید و نگران از دست دادن مباحث دوره در آن زمان نباشید. هنگامی که برای پیوستن به سیستم خوش شانش بوده و وارد شاد شوید، روی پیوند کلیک کنید و نحوه رفع آن را مشاهده کنید.

ساعات برگزاری کلاس‌های دانش‌آموزان در شبکه شاد

حسن الحسینی ، رئیس پروژه “شبکه مبارک” و مشاور وزیر آموزش و پرورش ، در مورد اینکه چگونه آموزش در اینترنت ، با توجه به مشکلات ترافیک اینترنت در طول روز و احتمال خرابی اینترنت در طول آموزش ، یکی از جدی ترین مشکلات برای مشکلات فعلی است ، اظهار داشت: برنامه هایی در شبکه شاد و آموزش مجازی موضوع زیرساخت های مرتبط با آن است.

“وقتی از زیرساخت صحبت می کنیم ، با دو مشکل دسترسی به اینترنت و ترافیک اینترنت روبرو هستیم. بر این اساس ، طبق برنامه ، کلاس ها در یک شبکه شاد برگزار می شود.

مجری طرح Shaad Network در تشریح زمان کلاس ها و میزان ترافیک دروس در زمان برگزاری مدارس به صورت انلاین گفت: طبق برنامه ریزی های انجام شده کلاس ها بین 8:30 صبح تا 1 3:15 PM ، 10:30 صبح تا 12:45 PM ، 13:00 خواهد بود. 00-15: 15 و 15: 30-17: 45.

“با این زمان بندی سعی کردیم کوچکترین مشکلی در بارگذاری و فعالیت شبکه داشته باشیم و همچنین ترافیک موجود در آن شبکه را کنترل کنیم.

وی با اشاره به اینکه استفاده از فواصل زمانی به نفع استانها و مدارس است ، گفت: اینگونه است که هر سطح و پایگاه آموزشی یکی از این فواصل زمانی را برای تشکیل کلاس می بینند.

وزیر آموزش و پرورش با تأکید بر اینکه این طرح برای کلیه مدارس دولتی و غیر دولتی است ، گفت: با توجه به اینکه کلیه فعالیت های آموزشی در کشور از طریق شبکه خوشحال خواهد شد ، کلیه مدارس موظفند این شبکه و برنامه های مرتبط با آن را در این برنامه وارد کنند. سانتا آکادمیک سال استفاده 1400-2010. “

 

در برنامه شاد می خواهم به یک نفر پیام بدم ولی برنامه اخطار می‌دهد که امکان فرستادن پیام برای شما وجود ندارد. چرا؟

این یک نقص فنی در برنامه است و احتمالا به زودی برطرف می گردد به دلیل ترافیک سنگین روی برنامه و محدود بودن زیرساخت ها چنین مشکلاتی عادی است و به زودی برطرف می‌شود.

بعد از نصب شاد خطای 417، 401 و 420 گرفتم؛ چه باید کنم؟

اگر بعد از ثبت نام با خطای 401 و 402 روبرو شدید ، باید به مرحله ای که قبل از ثبت نام در آن ثبت نام کرده اید ، برگردید و در صورت رسیدن به دکمه ورود به کلاس و خطای 401 یا 402 ، شما باید به قسمت دانش آموزان لیست دانش آموزان بروید و نام دانش آموز را انتخاب کنید، همچنین اگر از فیلتر شکن استفاده میکنید حتما آن را غیر فعال کنید.

آیا برنامه شاد آموزش و پرورش روی کامپیوتر ویندوز نصب می‌شود؟

زمان دقیقی برای تهیه این برنامه برای ویندوز وجود ندارد.

برنامه شاد را نصب کردم ولی پیام متاسفانه بنظر می‌رسد چنین گفتگویی وجود ندارد نمایش داده می‌شود. چرا؟

نقص فنی و محدودیت زیر ساخت ها همچنین ترافیک سنگین برنامه البته ممکن است عیب از گوشی شما نیز باشد.

چگونه می‌توان شماره تلفن مربوط به یک حساب کاربری را بعد از نصب شاد تغییر داد؟

طبق راهنمای برنامه عمل کنید.

چرا باید همه دانش اموزان shad medu ir دریافت و نصب کنند؟

همانطور که میدانید کرونا باعث شده مدارس به تعطیلی کشانده شود و دانش اموزان ابتدایی، راهنمای، دبیرستان و معلمان گرامی آنها دیگر نتوانند سر کلاس سر حضور یابند به همین دلیل باید وارد این صفحه شوید، روی لینک برنامه شاد ضربه زده، ان را دانلود کنید و برای سال تحصیلی جدید یعنی مهر ۹۹ آماده شوید.

برای دانلود برنامه شاد با لینک مستقیم چه کار کنیم؟

از انجا که دانلود به صورت مستقیم برای کاربران از اهمیت بالایی برخودار است ما در این صفحه برنامه شاد را با لینک مستقیم قرار داده ایم فقط کافی است لینک را لمس کرده وارد صفحه شده و باکس صورتی رنگ را لمس کنید! به همین سادگی.

زمان برگزاری کلاس ها در شبکه شاد چگونه است؟

هشت تا ده نیم صبح – 10 نیم صبح تا 12:45 – 1 ظهر تا 3:15 – 3:30 تا 17:45 دقیقه ساعت تشکیل کلاس های شاد است.

آیا اینترنت برنامه شاد رایگان است؟

بله اینترنت نرم افزار و شبکه Shaad کاملا رایگان است و طبق اطلاعاتی که ما در دست داریم هزینه ای در بر ندارد بنابراین اینترنتی مصرفی نمیکند.

آیا این برنامه ویروسی است؟

خیر طبق تست هایی که ما انجام داده ایم هیچ گونه ویروس و جاسوس افزاری در این  اپلیکیش وجود ندارد و هدف ان فقط اسان تر کردن روند تحصیل دانش اموزان

 


[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

منبع شایا نیوز

مطالب و خبرهای این سایت بدون دخالت انسانی و فقط توسط نرم افزار از سایت های ایرانی گرداوری میشود. منبع هر مطلب در زیر آن درج شده است. اگر اطلاعاتی در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام : robot_post

درباره سهراب

این مطالب را نیز ببینید!

زن جوان اسلوونیایی برای دریافت بیمه ۱ میلیون یورویی دست خود را با اره قطع کرد

یک زن جوان اسلوونیایی که عمداً دست خود را در یک نقشه برای کلاهبرداری بیمه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *