صفحه اصلی / خبرهای داغ / نرخ و قیمت دینار عراق برای اربعین 98 + میزان هزینه سفر کربلا در اربعین 98

نرخ و قیمت دینار عراق برای اربعین 98 + میزان هزینه سفر کربلا در اربعین 98

نرخ و قیمت دینار عراق برای اربعین 98 + میزان هزینه سفر کربلا در اربعین 98 به همراه جزئیات کامل را در ادامه این بخش از سایت تکناک مشاهده نمایید.

نرخ و قیمت دینار عراق برای اربعین 98 + میزان هزینه سفر کربلا در اربعین 98

نرخ و قیمت دینار عراق برای اربعین 98

رییس ستاد مرکزی اربعین از آخرین تصمیم بانک مرکزی درباره ارز اربعین خبر داد و گفت: سهم ارزی هر زائر اربعین، ۱۰۰هزار دینار عراق تعیین شده است.

حسین ذوالفقاری با یادآوری این‌که ارز زیارتی اربعین امسال در داخل کشور به زائران پرداخت می‌شود و ستاد مرکزی اربعین با پرداخت این ارز در عراق مخالف بوده است، به ایسنا گفت: براساس اعلام نمایندگان بانک مرکزی در جلسه روز یکشنبه ستاد اربعین، قرار شده است به هر زائر ۱۰۰ هزار دینار عراق به نرخ ثبت شده در «سنا» (سامانه نظارت  ارز) پرداخت شود.

قیمت دینار عراق در اربیعن

درسال‌های اخیر ارزش دینار عراق در روز‌های نزدک به اربعین اوج می‌گیرد به نحوی که سال گذشته ارزش دینار عراق تقریبا به ۱۴۰ برابر ارزش ریال رسید. یعنی هر دینار عراق را در باید حدود ۱۴۰ ریال می‌خریدید. اگر به تومان تبدیلش می‌کردیم، هر دینار عراق معادل حدود ۱۴ تومان می‌شد.
نرخ و قیمت دینار عراق برای اربعین 98
وی افزود:‌ بین نرخ ارزی که برای زائران اربعین درنظر گرفته شده با آنچه در بازار آزاد عرضه می‌شود، تفاوت چندانی وجود ندارد. در اصل، هدف از هماهنگی با بانک مرکزی، جلوگیری از ایجاد بازار سیاه و احجاف در حق زائران و خودداری از بروز مشکل در عراق بوده است.
مطالب و خبرهای این سایت بدون دخالت انسانی و فقط توسط نرم افزار از سایت های ایرانی گرداوری میشود. منبع هر مطلب در زیر آن درج شده است. اگر اطلاعاتی در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام : robot_post

درباره سهراب

این مطالب را نیز ببینید!

بازیگران، تصاویر پشت صحنه و دانلود سریال قورباغه هومن سیدی

سریال قورباغه یک مجموعه نمایش ۱۶ قسمتی است که از اول آبان ۹۹ در شبکه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *