نرخ ارز صرافی ملی و بازار آزاد امروز پنجشنبه 29 آبان 99


شایانیوز- نرخ ارز صرافی ملی و بازار آزاد . قیمت دلار و یورو و سایر ارز های رایج همچون لیر ، پوند ، درهم امروز پنجشنبه 29 آبان 99 چقدر است ؟ در ادامه با ما همراه باشید.

همانطور که می دانید این روز ها بازار خرید و فروش ارز های خارجی بسیار داغ می باشد. با نزدیک شدن به موعد انتخابات آمریکا بسیاری از افراد انتظار دارند تا با مشخص شدن نتایج انتخابات قیمت صعودی دلار کاهش داشته باشد. اما برخی دیگر نیز همچنان معتقدند که قیمت دلار در روز های آینده همچنان صعودی خواهد بود. و با همین تفکر اقدام به خرید انواع ارز های خارجی همچون دلار ، یورو ، درهم ، پوند و غیره می کنند. این در حالی است که قیمت دلار نسبت به روز های گذشته با کاهش قیمت مواجه بوده است. در ادامه این مقاله برای اطلاع از به روز ترین قیمت دلار ، یورو ، درهم و پوند و نرخ ارز صرافی ملی و بازار آزاد امروز پنجشنبه 29 آبان 99 با ما همراه باشید.

 

قیمت دلار امروز پنجشنبه 29 آبان 99

 

طبق اعلام رسمی و آخرین به روز رسانی وبسایت رسمی صرافی ملی ایران در تاریخ پنجشنبه 29 آبان 99 قیمت دلار برابر با ۲۵۹,۰۰۰ ریال می باشد. نرخ دلار در بازار امروز ۱۳۹۹/۰۸/29 ، ۲۵۹,۰۰۰ ریال و نرخ یورو معادل ۳۰۸,۰۰۰ ریال اعلام شده است. در ادامه می توانید به قیمت روز یورو و ارز های خارجی همچون درهم و پوند نیز دسترسی داشته باشید.

پیشنهاد می شود: قیمت خودرو امروز 29 آبان ۹۹

قیمت یورو روز پنجشنبه 29 آبان 99

 

طبق آخرین به روز رسانی وبسایت رسمی ارز صرافی ملی ایران در تاریخ پنجشنبه 29 آبان 99 قیمت یورو معادل ۳۰۸,۰۰۰ ریال می باشد. در ادامه و در جدول زیر می توانید لیست کامل و دقیق قیمت روز دلار و یورو در تاریخ پنجشنبه 29 آبان 99 را مشاهده کنید. قابل ذکر است که قیمت های درج شده در جداول زیر به ریال می باشند.

 

عنوان ارزقیمت خرید قیمت فروش
دلار۲۴۹,۰۰۰۲۵۹,۰۰۰
یورو۲۹۷,۰۰۰۳۰۸,۰۰۰

 

طبق آخرین به روز رسانی وبسایت صرافی ملی ایران در ساعت ۱۲ و ۵۰ دقیقه امروز پنجشنبه 29 آبان 99 و با توجه به جدول فوق نرخ ارز دلار یورو امروز پنجشنبه 29 آبان 99 به شرح زیر می باشد:

  • نرخ خرید دلار : بیست و چهار هزار و نهصد تومان
  • نرخ فروش دلار : بیست و پنج هزار و نهصد تومان
  • نرخ خرید یورو : بیست و نه هزار و هفتصد تومان
  • نرخ فروش یورو : سی هزار و هشتصد تومان .

نرخ دلار و یورو در بازار آزاد روز پنجشنبه 29 آبان 99

 

قیمت امروز دلار و یورو در صرافی ملی نسبت به روز گذشته با کاهش مواجه بوده است. این در حالی است که شاخص کل بازار ارز نیز با ریزش سنگینی مواجه بوده است. در ادامه به لیست قیمت ارز ، دلار ، پوند و یورو در بازار آزاد پنجشنبه 29 آبان 99 توجه داشته باشید.

 

عنوان ارزقیمت خریدقیمت فروش
دلار۲۶۲۵۰۲۶۳۵۰
یورو۳۱۱۲۰۳۱۲۷۰
پوند۳۴۶۵۰۳۴۸۵۰
درهم۷۱۵۵۷۱۷۵
لیر۳۳۸۰۷۱۵۵

سخن آخر

 

در این مقاله به بررسی قیمت دلار و یورو بازار آزاد و نرخ ارز صرافی ملی پرداختیم. امیدواریم که مطالعه این مقاله برای شما مفید بوده و استفاده لازم را از آن برده باشید. از این که تا انتهای مقاله نرخ ارز صرافی ملی و بازار آزاد با ما همراه بودید، از شما سپاس گزاریم. 

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]منبع شایا نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *