صفحه اصلی / خبرهای داغ / علت مرگ نادر حقی مدیر بیمارستان لقمان چیست؟

علت مرگ نادر حقی مدیر بیمارستان لقمان چیست؟

نادر حقی مدیر بیمارستان لقمان | بیوگرافی و عکس و علت مرگ نادر حقی مدیر بیمارستان لقمان را در ادامه سایت تکناک مشاهده نمایید.

نادر حقی مدیر بیمارستان لقمان | بیوگرافی و عکس و علت مرگ نادر حقی مدیر بیمارستان لقمان

در روز چهارشنبه اول آبان ماه 1398 اتفاقی ناگوار برای یک از پزشکان کشورمان در تونل توحید تهران رخ داد که باعث داغ دار شدن خانواده ایشان شد.

این اتفاق که بر اثر یک حادثه دلخراش بود متاسفانه باعث مرگ نادر حقی مدیر بیمارستان لقان شد که به وسبله یک دستگاه موتور سیکلت در حال تردد در خیابان بود در تونل توحید با حادثه روبه میشود.

به گزارش پلیس، ظهر روز چهارشنبه اول آبان مأموران کلانتری ۱۰۸ نواب از کشف بدن نیمه جان یک مرد داخل تونل توحید باخبر شده‌اند و با کمک امدادگران اورژانس وی به بیمارستان منتقل شده است اما ساعتی بعد حقی جان باخت و بدین ترتیب موضوع به بازپرس ویژه قتل اعلام شد.

بیوگرافی نادر حقی

نادر حقی مدیر بیمارستان لقمان و پزشک متولد ۱۳۴۳ در تهران بوده و فارغ التحصیل رشته پزشکی در سال ۱۳۷۴ بوده  و فارغ التحصیل دوره MPH مدیریت سلامت در بلایا از دانشگاه علوم پزشکی تهران بوده است

سانحه تصادف نادر حقی

پس از دریافت این خبر حادثه تصادف در تونل توحید، ماموران کلانتری نواب به محل حادثه اعزام و با بدن نیمه جان متوفی مواجه شدند و نسبت به انتقال وی به مرکز درمانی اقدام کردند، اما ساعتی بعد وی فوت کرد.

با حضور ماموران کلانتری ۱۰۸ نواب و پلیس راهور فاتب در صحنه حادثه، مصدوم برای مداوا به بیمارستان شریعتی منتقل شد و پس از ساعتی به دلیل جراحات وارده جان باخت.

بازپرس غلامی از شعبه سوم دادسرای امور جنایی تهران دستور بازبینی دوربین‌های مداربسته تونل را صادر کرده است تا مشخص شود که مرد میانسال در اثر تصادف با وسیله نقلیه‌ای جان خود را از دست داده یا به‌خاطر از دست دادن تعادلش این اتفاق رخ داده است.

به گفته برخی منابع خبری، حقی با یک دستگاه موتورسیکلت سازمانی با عجله از بیمارستان لقمان حکیم خارج شده و با یک دستگاه موتورسیکلت عبوری تصادف کرده است و پس از واژگونی موتورسیکلت، یک دستگاه خودرو سواری از روی بدن وی رد شده است.

منبع: باشگاه خبرنگاران

مطالب و خبرهای این سایت بدون دخالت انسانی و فقط توسط نرم افزار از سایت های ایرانی گرداوری میشود. منبع هر مطلب در زیر آن درج شده است. اگر اطلاعاتی در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام : robot_post

درباره سهراب

این مطالب را نیز ببینید!

(بیوگرافی) بهرام نازمهر خواننده کرونا گرفت و درگذشت

بهرام نازمهر خواننده موسیقی پاپ امروز بر اثر کرونا درگذشت. نسرین مسعودی، همسر بهرام نازمهر در گفت و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *