مهراد جم آهنگ جدیدش را به اسم (هی) منتشر کرد!


شایانیوز- مهراد جم خواننده مطرح ایرانی که بعد از مهاجرتش به ترکیه با خانم پر حاشیه اینستاگرام ازدواج کرد. مهراد آهنگ جدیدش را به اسم (هی) پیش فروش کرده و در چند روز آینده شما می توانید این آهنگ را در سایت شایانیوز دانلود کنید. در ادامه شما می توانید دمو این آهنگ را در زیر متن مشاهده کنید.

[[[[[[[[[[[[[[[[[[+(1)


تمامی خبر های مهم روز را در سایت شایانیوز مشاهده نمایید.


دانلود اهنگ جدید مهراد جم (هی)

آهنگ (هی) مهراد جم

دانلود آهنگ هی چقدر دلم سرده مهراد جم بنام هی

Download New Music Mehraad Jam – Hey

متن آهنگ هی مهراد جم 

هی چقدر دلم سرده

کپی آهنگ جدید مهراد جم از امیر تتلو

مهراد جم خواننده جوان و حاشیه ساز این روزها که با آهنگ شمال به دینای موسیقی معرفی شد و به شهرت رسید به ترکیه مهاجرت کرده و با دنیا جهانبخت دختر خبرساز اینستاگرامی نامزد کرده است. وی بعد از مهاجرت به ترکیه آهنگی به نام کاپوچینو در 30 آبان 99 منتشر کرد. مهراد جم بعد از مهاجرت تقریبا سبک خوانندگی اش را تغییر داد و شایعاتی درباره تقلید خوانندگی مهراد جم از امیر تتلو در فضای مجازی بخش شد.

اسپانسر شدن دنیا جهانبخت

مهراد جم خواننده ای که ایران را برای همیشه ترک کرد و به ترکیه مهاجرت کرد؛ با دنیا جهانبخت وارد رابطه شد. همچنین شایعانی درباره اسپانسر شدن دنیا جهانبخت در آهنگ های مهراد جم منتشرشد؛ این شایعه اگر واقعیت داشته باشد یعنی مهراد جم برای سایت شرطبندی دنیا جهان بخت تبلیغ می کند.

امین فردین در لایو اینستاگرام با دنیا جهانبخت و مهراد جم پیشنهاد دادکه مهراد با امیر تتلو فیت بدهد که دنیا از این پیشنهاد اتقبال کرد و گفت در کارها مهراد دخالت نمی کند.منبع شایا نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *