صفحه اصلی / اخبار هنر و هنرمندان / مهدی پاکدل «هزارافسان» را پس از کرونا کلید می‌زند – اخبار سینمای ایران و جهان

مهدی پاکدل «هزارافسان» را پس از کرونا کلید می‌زند – اخبار سینمای ایران و جهان


سینماپرس: محمد مهدی دلخواسته تهیه‌کننده مجموعه مستند «هزار افسان» از تولید این مجموعه به کارگردانی مهدی پاکدل، بعد از کرونا خبر داد.

به گزارش سینماپرس، محمد مهدی دلخواسته تهیه‌کننده و عکاس سینما درباره پروژه‌های مختلفی که در دست دارد، به مهر گفت: مجموعه مستند «هزار افسان» را با مهدی پاکدل در دست داریم که من به عنوان تهیه‌کننده و وی به‌عنوان کارگردان در این پروژه حضور داریم و پروانه ساخت آن هم سال گذشته صادر شده است.

وی تاکید کرد: قرار بود این مجموعه در ۳۰ قسمت ساخته شود، البته تحقیق و پژوهش این مجموعه انجام شده بود که کرونا شروع شد و تولید آن به تعویق افتاده است. چرا که برای ساخت این پروژه باید به مناطق مختلف کشور سفر کنیم.

این عکاس سینمایی توضیح داد: این مجموعه درباره قصه‌ها و افسانه‌های روستاها و شهرهای مختلف کشور است، همچنین قرار است باورها و داستان‌های مردم در مناطق مختلف در این مستند به تصویر کشیده شود.

وی تاکید کرد: البته هرچند کرونا تولید این مجموعه را به تعویق انداخته است، اما ما از فرصت استفاده کرده‌ایم تا تحقیق‌های بیشتری را در این زمینه داشته باشیم تا مستند جذابی تولید شود. زمان هر قسمت از مجموعه «هزار افسان» بین ۱۵ تا ۲۰ دقیقه در نظر گرفته شده است تا مخاطب از دیدن این مستندها خسته نشود.

این عکاس سینما ادامه داد: این مجموعه در حال حاضر قرار است توسط بخش خصوصی تولید شود و باید دید که می‌توانیم حمایت نهادهای مختلف را به دست آوریم یا خیر.

وی بیان کرد: کار دیگری نیز به عنوان عکاس در دست داشتم با نام «چپ راست» به کارگردانی حامد محمدی که به تازگی به پایان رسیده است.

دلخواسته در پایان گفت: در حال حاضر نیز روی چند طرح کوتاه کار می‌کنم که در صورت امکان تهیه کنندگی یا کارگردانی آن را برعهده خواهم گرفت. البته شرایط فعلی به گونه‌ای است که به دلیل شیوع کرونا، بازیگر و یا عوامل پروژه سرکار نمی‌آیند و باید منتظر ماند تا ببینیم چه شرایطی پیش می‌آید. در حال حاضر تنها می‌توان پروژه‌هایی را جلوی دوربین برد که کم بازیگر و کم لوکیشن باشد.


منبع سینماپرس

مطالب و خبرهای این سایت بدون دخالت انسانی و فقط توسط نرم افزار از سایت های ایرانی گرداوری میشود. منبع هر مطلب در زیر آن درج شده است. اگر اطلاعاتی در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام : robot_post

درباره سهراب

این مطالب را نیز ببینید!

«زمین گرم»، «نجلا»، «سرزده» و «بوم و بانو» سریال‌های محرم و صفر شدند – اخبار سینمای ایران و جهان

سینماپرس: با نزدیک شدن به ایام عزاداری محرم و صفر، سریال‌های «زمین گرم»، «نجلا»، «بوم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *