مهدی پاکدل رعنا ازادی ور ماجرای یک دوستی که به ازدواج ختم شد


ازدواج مهدی پاکدل و رعنا آزادی ور از جمله خبرهای آخرین ساعات پنجشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۹ بود که بسیاری را شگفت زده کرد. عاطفه رضوی هنرپیشه سینما دقایقی پیش با انتشار تصویری از ازدواج مهدی پاکدل و رعنا آزادی در صفحه اینستاگرام خود این خبر را رسما اعلام کرد. مهدی پاکدل نیز با ارسال کامنتی که در تصویر می‌بینید مهر تایید بر این خبر زده است.

رعنا آزادی‌ور نیز ساعاتی پس از انتشار این خبر اینگونه که در ادامه می‌بینید خبر ازدواجش را اعلام کرد.

سهراب پورناظری نوازنده و آهنگساز برجسته در پی ازدواج مهدی پاکدل و رعنا آزادی‌ور مانند بسیاری از همکاران و دوستان این دو زوج هنری با انتشار استوری در اینستاگرامش به آنها تبریک گفت.

گفتنی است، آخرین همکاری مهدی پاکدل و سهراب پورناظری به کنسرت نمایش سی باز می‌گردد و به نظر می‌رسد این دو هنرمند دوستی نزدیکی با یکدیگر دارند.

رعنا آزادی ور متولد فروردین ماه سال ۱۳۶۲ است.

وی با بازی در فیلم مارمولک (کمال تبریزی، ۱۳۸۲) فعالیت در سینما را آغاز کرد و با یک سال دوری از سینما با بازی در سه فیلم در سال ۱۳۸۴ موقیعت خود را در سینما تثبیت کرد. رعنا آزادی ور با بازی در فیلم پارک وی (فریدون جیرانی، ۱۳۸۵) برای بار نخست بازی در نقش اول را همراه با نیما شاهرخ شاهی تجربه کرد. او در فیلم درباره الی نقش همسر یکی از زوج‌های جوان فیلم را بازی می‌کند که در داستان سه روزه سفر این زوج‌ها به شمال در گیر است و با بازی در این نقش در سیر داستان هم پای سایر شخصیت‌های داستان با اتفاقات روبرو می‌شود.

وی به شدت گزیده کار و محتاط است است و در انتخاب نقش‌ها دقت کافی را انجام می‌دهد او در جشنواره فیلم فجر ۹۳ با سه فیلم خانه دختر، داره صبح میشه و این سیب هم برای تو، حضور موفقی داشت که در فیلم خانه دختر نقش دختری را ایفا می‌کند که به دلیل سوظن خانواده نامزدش به دوشیزه بودن او مسیر زندگی اش عوض می‌شود. وی در جشنواره فیلم فجر ۹۴ هم با فیلم خشم و هیاهو چهارمین تجربه کارگردانی هومن سیدی حاضر خواهد شد. رعنا آزادی ور بازیگر نقش جملیه در فیلم محمدرسول الله (ص) نیز بوده است.

پیشنهاد می شود: (عکس) مدل برهنه ای که پاپ فرانسیس آن را لایک کرد کیست

دیگر نقش آفرینی‌ های رعنا آزادی ور در سینما

 

-خشم و هیاهو (فیلم ۱۳۹۴) (هومن سیدی، ۱۳۹۴)

-محمد رسول الله (مجید مجیدی، ۱۳۹۳)

-این سیب هم برای تو (سیروس الوند، ۱۳۹۳)

-خانه دختر (شهرام شاه حسینی، ۱۳۹۳)

-داره صبح میشه (یلدا جبلی، ۱۳۹۳)

-نخودی (جلال فاطمی، ۱۳۸۸)

-تهران در جستجوی زیبایی (مهدی کرم پور، ۱۳۸۷)

-درباره الی (اصغر فرهادی، ۱۳۸۷)

-خاک آشنا (بهمن فرمان آرا، ۱۳۸۶)

-پارک وی (فریدون جیرانی، ۱۳۸۵)

-زاگرس (محمدعلی نجفی (فیلم ساز)، ۱۳۸۴)

-کارگران مشغول کارند (مانی حقیقی، ۱۳۸۴)

-هوو (علیرضا داوودنژاد، ۱۳۸۴)

-مارمولک (کمال تبریزی، ۱۳۸۲)

-آفتاب پشت برف (رضا سبحانی، ۱۳۸۲)منبع شایا نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *