مایکل بی. جوردن جذاب ‌ترین مرد سال ۲۰۲۰ کیست؟

سایت جدولیاب نوشت:

در این مطلب از جدولیاب ، توضیحاتی درباره مایکل بی. جوردن جذاب ‌ترین مرد سال ۲۰۲۰ میلادی خواهیم داشت! با ما همراه باشید. مجله‌ پیپل سنت در سال ۲۰۲۰ میلادی نیز به سنت ۳۵ ساله ی خود ادامه داد و جذاب‌ترین مرد زنده دنیا را انتخاب کرد!

امسال این افتخار به مایکل بی. جوردن ، ۳۳ ساله رسیده است که بیشتر با فیلم ‌های پلنگ سیاه (Black Panther) و کرید (Creed) شناخته می ‌شود. این مجله می ‌نویسد که کمپانی فیلمسازی جوردن یکی از اولین پیشگامان اجرای تنوع نژادی در استخدام عوامل و بازیگران فیلم‌ ها و یکی از حامیان همیشگی جنبش ” جان سیاهان مهم است ” بوده است.

سه ‌شنبه شب گذشته جوردن با لباس ایمنی در شوی جیمی کیمل حاضر شد تا هواداران از طریق اپلیکیشن زوم و با پرسیدن سوالاتی هویت او را حدس بزنند. آن‌ ها پرسیدند که آیا در فیلمی بازی کرده یا نه؟ (بله)، آیا خواهر و برادر یا والدین سلبریتی دارد؟ (نه)، آیا تابه ‌حال با تیلور سوییفت رابطه داشته است؟ (سوال خیلی خاصی است اما… نه)، آیا بیش از ۵ میلیون دنبال ‌کننده در اینستاگرام دارد یا نه؟ (بله) ، آیا نقش آکوامن را بازی کرده است؟ (نه). در نهایت پرسش ‌ها به این حد می ‌رسد که آیا مایکل بی. جوردن هستید؟ و جوردن از کیمل می ‌پرسد:

چطور باید به این سوال جواب بدهم؟

وقتی هویت مایکل بی. جوردن فاش می ‌شود، او با جیمی کیمل به گفتگو می ‌نشیند و فاش می‌ کند که وقتی متوجه شده است جذاب ‌ترین مرد زنده‌ سال شناخته شده است که به همراه دوست خود در خودرو به سر می ‌برده است و البته، دوست وی فورا شروع کرده است به تمسخر کردن او!

جیمی کیمل سپس ویدیویی کوتاه از حضور قبلی مایکل بی. جوردن در ماه ژانویه گذشته پیش از شیوع پاندمی پخش می ‌کند. او در آن زمان پیش ‌بینی کرده بود:‌ ” فکر می ‌کنم امسال پیشتاز عنوان جذا ب‌ترین مرد زنده باشی. “

اما درباره مایکل بی. جوردن بد نیست بدانید وی متولد  ۹ فوریه ۱۹۸۷ میلادی می باشد. از فیلم ‌های مطرح او می ‌توان به چهار شگفت ‌انگیز ، کرید۱ ، کرید۲ ، پلنگ سیاه و… اشاره کرد.

مایکل بی. جوردن در اینستاگرام

https://www.instagram.com/michaelbjordan

 

[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *