ماجرای گروگانگیری در بندر انزلی چه بود؟


فرمانده انتظامی شهرستان بندر انزلی از وقوع یک فقره گروگانگیری در این شهرستان و مرگ گروگان در این حادثه خبر داد. سرهنگ سید جعفر جوانمردی با اعلام خبر گروگانگیری مرگبار در شهرستان بندر انزلی، درباره جزئیات این خبر اظهار کرد: مأموران انتظامی این شهرستان در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر وقوع یک فقره گروگانگیری در منطقه غازیان شهرستان بندر انزلی ، بلافاصله در محل حاضر شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان بندر انزلی با بیان اینکه با حضور مأموران در محل، صحت موضوع محرز شد افزود: متأسفانه گروگان 45 ساله همزمان با رسیدن مأموران انتظامی به صحنه، پس از فرار مورد اصابت گلوله اسلحه شکاری فرد گروگانگیر قرار گرفت و جان باخت.

وی از ادامه تیراندازی توسط گروگانگیر خبر داد و خاطرنشان کرد: مأموران انتظامی برای کنترل اوضاع و حفظ جان سایرین، با رعایت قانون بکارگیری سلاح به‌ سمت گروگانگیر تیراندازی کردند و وی را از ناحیه پا مورد اصابت گلوله قرار دادند.

این مقام انتظامی بیان کرد: بلافاصله متهم، توسط تیمهای امدادی برای مداوا به بیمارستان منتقل شد. جوانمردی تصریح کرد: علت و انگیزه متهم در اقدام به گروگانگیری در دست بررسی است که نتیجه پس از تکمیل شدن تحقیقات پلیس اطلاع‌رسانی خواهد شد

 منبع شایا نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *