ماجرای پیشنهاد سایت های شرط ‌بندی به محسن چاوشی برای مهاجرت چه بود؟

سایت جدولیاب نوشت:

در این مطلب از جدولیاب ، توضیحاتی درباره ماجرای پیشنهاد سایت های شرط ‌بندی به محسن چاوشی برای مهاجرت خواهیم داشت! با ما همراه باشید. به تازگی روزنامه سازندگی مدعی شده است که محسن چاوشی ، خواننده، ترانه‌ نویس، آهنگساز و همچنین تهیه ‌کننده موسیقی از سوی یکی از مافیاهای پرنفوذ موسیقی لس ‌آنجلس با پیشنهاد مهاجرت و اجرای آثاری سیاسی مواجه شده است و محسن چاوشی نیز این پیشنهاد را رد کرده است!

مهاجرت محسن چاوشی

در شماره جدید روزنامه سازندگی پرونده ‌ای درباره فعالیت ‌های محسن چاوشی در زمینه آزاد کردن زندانیان مالی و زندانیان اعدامی منتشر شده بود و در بخشی از این پرونده به رد پیشنهادهای مهاجرت توسط محسن چاوشی پرداخته شده است. در بخشی از یک یادداشت که در روزنامه مذکور به چاپ رسیده است، آمده است:

” مهاجرت محسن چاوشی از جلسه‌ ای در لابی هتل استانبول شروع شد. پیشنهاد مالی سنگین. درخواست ‌هایی برای اجرای آثاری علیه ایران و با گرایش ‌های سیاسی رادیکال. آدم ‌هایی با رزومه ‌های مشخص و البته خطرناک. پرنفوذ در مافیای موسیقی لس‌ آنجلس و خطرناک در بین تهیه ‌کننده‌ ها و کنسرت‌ گذاران خارج از ایران. محسن چاوشی گفت خبر می ‌دیم.

تا خود فرودگاه تهران حرف نزد و سرش توی گوشی بود. تشر بدی به یک دوست مشترک که رابط این قرار بود زد و تا مدت‌ ها تلفنش را هم جواب نداد. دوباره دود شد. یک ماه تمام خبری ازش نبود و بعد با ارسال یک قطعه جوابش را به آنها داد. قطعه “پرچم سفید”.

ارسال این قطعه بدون هیچ حرف و گلایه ‌ای مشخص بود که تا چه اندازه قرار است مواضعش را درباره آن پیشنهادها علنی کند. کسی که پرچم سفید و نخلای بی سر خوانده، حالا چرا باید به همان ‌ها حمله‌ ور شود؟ او حملاتش را کرده. با “خوزستان”، با”دبی”، با “داغ جوون دیده پرپر منم… “

همچنین در بخش دیگری از مطلب روزنامه سازندگی درباره پیشنهاد سایت ‌های شرط ‌بندی به محسن چاوشی افشاگری شده است، پیشنهادی که محسن چاوشی آن را هم رد می ‌کند! روزنامه سازندگی نوشته است:

” زنگ زدند با پیش شماره‌ ای که مال ایران نبود. دو هفته تمام پیگیر ارتباط با او بودند و از مقاصد خیر و انسانی می‌ گفتند. به مرور مشخص شد از عوامل ایرانی سایت‌ های شرط‌ بندی در خارج از کشور هستند. خیلی قبل ‌تر از مهاجرت این چند خواننده جوان پاپ و ظاهرا همزمان، همین پیشنهادها به چند خواننده رپ نیز داده شده بود: برای هر استوری ۲۰۰ هزار دلار!

سرسام آور بود و باورنکردنی. اما چاوشی خندید و قبول نکرد و دو هفته‌ ای ناپدید شد. چاوشی وقتی قرار است “نه” بگوید ناپدید می‌شود. به قول خودش “نیست” می‌ شود تا آب‌ ها از آسیاب بیفتد. “

[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *