قیمت گوشت گوسفندی امروز دوشنبه 8 دی 99


قیمت گوشت گوسفندی امروز دوشنبه 8 دی 99

در ادامه و در جدول زیر می توانید به روز ترین لیست قیمت خرید گوشت گوسفندی امروز دوشنبه 8 دی 99 را مشاهده بفرمایید. در صورت تغییر قیمت ها ، جدول زیر به روز خواهد شد.
راسته با استخوان گوسفندی۹۵.۰۰۰
ران کامل ممتاز گوسفندی۱۲۷.۰۰۰
کف دست گوسفندی با ماهیچه۱۵۰.۰۰۰
ران پاک کرده گوساله۹۰.۰۰۰
سر دست پاک کرده گوساله۷۵.۰۰۰
گردن گوسفندی۹۵.۰۰۰
قلوگاه گوساله۶۵.۰۰۰
گردن گوساله۷۵.۰۰۰
فیله پاک کرده گوساله۱۲۰.۰۰۰
قلم گوساله۹.۰۰۰
دمبالیچه گوسفندی۵۵.۰۰۰
سردست گوسفندی۸۵.۰۰۰
ماهیچه گوساله۷۵.۰۰۰
دمبالیچه گوساله۶۵.۰۰۰
نیم شقه سردست گوسفند۸۹.۰۰۰
شقه لاشه گوسفندی۱۰۰.۰۰۰
نیم شقه ران گوسفندی۹۵.۰۰۰

کاهش قیمت گوشت در بازار

در قسمت های قبلی به بررسی قیمت گوشت گوسفندی امروز دوشنبه 8 دی 99 پرداختیم. با گران شدن قیمت گوشت در بازار مسئولین وعده هایی در خصوص کاهش قیمت گوشت گوسفندی می دهند. رئیس شورای تامین کنندگان دام کشور در خصوص قیمت گوشت گوسفندی از انباشت ۸۰ هزار راس گوساله آماده کشتار و ۲.۵ تا ۳ میلیون راس دام سبک در واحد های دامداری خبر داد. منصور پوریان از فراوانی و انباشت دام خبر داد و گفت: هم اکنون وضعیت تولید گوشت به سبب زایش ‌های مناسب پاییز بسیار خوب است و پیش بینی می‌شود که با جمعیت خوبی در بخش دام سبک در زایش جدید روبرو شویم.

وی افزود: در بخش دام سنگین هم گوساله‌ هایی که دوره پروار آن ‌ها تمام شده و باید وارد بازار شوند، جمعیت زیادی را تشکیل می ‌دهند به طوری که تا پایان ماه حدود ۶۰ تا ۶۵ هزار راس با وزن ‌های ۷۰۰ تا ۸۰۰ کیلوگرم باید وارد بازار شود چرا که در ماه آینده جمعیت پروار جدید به چرخه عرضه می ‌رسد. پوریان ادامه داد: با توجه به آنکه جمعیت زیادی در بخش پروار داریم که باید وارد بازار شود، بنابراین برای جلوگیری از مشکلات دامداران نامه نگاری ‌هایی با معاونت امور دام و پشتیبانی امور دام مبنی بر خرید دام سبک و سنگین به دلیل افزایش جمعیت داشته ایم.

این مقام مسئول قیمت هر کیلو دام سنگین را ۳۴ تا ۳۵ هزار تومان و دام سبک ۴۳ تا ۴۵ هزار تومان اعلام کرد و گفت: در حال حاضر قیمت هر کیلو لاشه گوساله ۷۰ هزار تومان و لاشه گوسفند ۹۰ هزار تومان است که با افزایش جمعیت دام در هفته‌ های آتی بازهم با کاهش قیمت در بخش دام و گوشت مواجه خواهیم شد. از این که تا پایان مقاله قیمت گوشت گوسفندی امروز دوشنبه 8 دی 99 با ما همراه بودید، از شما سپاس گزاریم.

 منبع شایا نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *