قرص ایمیونیوس چیست؟ آیا به درمان کرونا کمک می کند؟

سایت جدولیاب نوشت:

در این مطلب از جدولیاب ، توضیحاتی درباره قرص ایمیونیوس و تاثیر آن در درمان کرونا خواهیم داشت! با ما همراه باشید. قرص ایمیونس با دارا بودن آنتی اکسیدان ها و ریزمغذی های ضروری موجب تقویت سیستم ایمنی بدن می شود و از سلول ها در برابر اثرات مخرب رادیکال های آزاد محافظت می نماید. ایمیونس یکی از داروهای معتبر ، پرطرفدار و کم نظیر برای تقویت  و بازسازی سیستم ایمنی بدن است.

قرص ایمیونیوس

قرص ایمیونس (بدون لاکتوز ، بدون نمک ، بدون مخمر ، بدون گلوتن ، بدون رنگ مصنوعی ، بدون مواد نگهدارنده) حاوی بیوفلاونوئیدها ، بتاکاروتن ، ال سیستین ، ال کارنتین ، ویتامین های D3,E ,C و مواد معدنی می باشد؛ همچنین این قرص دارای فرمولی کامل و کافی از آنتی اکسیدان ها و ریزمغذی های ضروری جهت حفظ و تامین سلامت سیستم ایمنی بدن است که در بیماران قبل و بعد از جراحی، در بیماری های مزمن مثل دیابت و بیماری های قلبی و عروقی و جهت جلوگیری از ابتلا به عفونت ها و تامین سلامت بافت بینایی، بهبود مشکلات پوستی بسیار مفید و موثر بوده است و مطالعات بالینی انجام شده در مورد این محصول این مطالب را تایید می کند.

فاکتورها و شرایط خاص مثل آلودگی ها، استرس، میکروارگانیسم ها و سلول های سرطانی و بیماری های مزمن سبب تضعیف سیستم ایمنی بدن شده و یک سیستم ایمنی ضعیف سبب ایجاد خستگی مفرط، بازگشت عفونت ها، کاهش سرعت بهبود زخم ها و… می شود.

قرص ایمیونیوس

اجزای تشکیل دهنده قرص ایمیونس

بیوفلاونوئیدها : سبب تقویت اثربخشی ویتامین سی می گردد. باعث حفاظت از دیواره رگ ها و سیستم قلبی – عروقی نیز می شود. بیوفلاونوئیدها یک آنتی اکسیدان بسیار قوی محسوب می شود و سبب کاهش اثرات آلرژیک و آرتریت روماتوئید و سایر التهابات در بدن و سبب حفظ و تامیـن سلامت سیستم لنفاوی می شود.

کاروتنوئیدها: کارتینوئید ها یک آنتی اکسیدان قوی محسوب می شوند و سبب حفظ سلامت سیستم قلبی عروقی شده از پوست در برابر تخریبات ناشی از نور مضر خورشید محافظت می کند. بتاکاروتن در واقع پیشتاز ویتامین آ است و از سیستم ایمنی محافظت می کند. بتاکاروتن سبب افزایش تولید گروهی از گلبول های سفید شده که در نهایت به تقویت سیستم ایمنی کمک می کند ، بتاکاروتن همچنین باعث حفاظت از چشم ها شده و بینایی را تقویت می کند.

ال کارنتین: ال-کارنتین در تولید انرژی به بدن کمک می کندد و این برای فعالیت قلب و مغز بسیار حیاتی است. این ریزمغذی سبب تامین سلامت رگ های خونی و قلب شده، سبب بهبود سندروم خستگی مفرط و کمک به جلوگیری از دیابت نوع ۲ می شود و از تخریب سلول های ایمنی بدن جلوگیری می کند.

ویتامین های آ – ایی و سی – سلنیوم و روی: به صورت کاملا موثر سبب بهبود عملکرد سلول های ایمنی بدن شده و از عوارض استفاده از سایر داروها می کاهد.

ویتامین های ب۶- ب۱۲ – د  و فولیک اسید: سبب تقویت حداکثری عملکرد سیستم ایمنی شده و روند پیشرفت بیماری ها را کاهش می دهد.

موارد مصرف قرص ایمیونیوس

  • کمک به حفظ سلامت و عملکرد صحیح سیستم ایمنی بدن
  • محافظت از بدن در برابر اکسیداتیو استرس ها
  • محافظت از بدن دربرابر آلودگی های محیطی
  • کمک به سلامتی و عملکرد صحیح سیستم ایمنی بدن

[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *