صفحه اصلی / خبرهای داغ / قتل فجیع خانواده در کوچصفهان رشت | قتل عام خانوادگی کوچصفهان رشت + قاتل

قتل فجیع خانواده در کوچصفهان رشت | قتل عام خانوادگی کوچصفهان رشت + قاتل

قتل فجیع خانواده در کوچصفهان رشت + قتل عام خانوادگی کوچصفهان رشت + قاتل و جزئیات را در ادامه این بخش از سایت تکناک مشاهده نمایید.

قتل فجیع خانواده در کوچصفهان رشت | قتل عام خانوادگی کوچصفهان رشت + قاتل

خبری دلخراش در رسانه های کشورمان منتشر شده است که حاکی یک قتل فیجع در یکی از شهرهای شمالی کشورمان دارد.

قتل فجیع خانواده در کوچصفهان رشت

کوچصفهان یک بخش از شهرستان رشت بوده که در آنجا یک خانواده 5 نفره در یک شب با ضربات چاقو به قتل میرسند!

اعضای این خانواده شامل پدر و پدر بزرگ و مادر و دختر جوان و دوست این دختر بوده اند که در یک جنایتی بی رحمانه توسط قاتل قتل عام شده اند.

قتل فجیع خانواده در کوچصفهان رشت | قتل عام خانوادگی کوچصفهان رشت + قاتل

متاسفانه همگی انها جان خود را با ضربات سهمگین چاقو از دست داده اند و فقط یک نفر از اعضای این خانواده جان سالم به در برده است این فرد که پسر خانواده بوده و دانشجو میباشد آن لحظه در خانه نبوده و بیرون از خانه رفته بوده که آخر شب به خانه بازمیگردد و با اجساد اعضای خانواده خود رو به رو میشود.

به گزارش گروه جنایی رکنا، علی اصغر حیدرنژاد، گفت: پدر، مادر، دختر و پدربزرگ اهل و ساکن روستای گورابسرکوچصفهان همراه دختری اهل یکی از استان‌های شمال غربی که مهمان این خانواده بود نیمه‌های دیشب با چاقو به قتل رسیدند.

معاون دادستان مرکز استان گیلان، با بیان اینکه یک مظنون دستگیر شد، گفت: تحقیقات پلیس و دستگاه قضا برای مشخص شدن حقیقت ماجرا و دستگیری قاتل یا قاتلان ادامه دارد.

وی اظهار کرد: در بررسی های انجام شده به هیچ یک از مقتولان زن، تعرضی نشده و همه مقتولان با ضربات چاقو به قتل رسیده اند.

آقایی با بیان اینکه در این جنایت پدر، پدر بزرگ، مادر، دختر دانشجو و دوست دختر خانواده که او نیز دانشجو بود به قتل رسیده اند، تصریح کرد: این قتل‌ها در دو خانه مجزا واقع در یک محوطه مشترک اتفاق افتاده که پدر و پدربزرگ خانواده در یک خانه قدیمی و مادر، دختر و دوست دختر خانواده در خانه تازه ساز حضور داشتند.

 

مطالب و خبرهای این سایت بدون دخالت انسانی و فقط توسط نرم افزار از سایت های ایرانی گرداوری میشود. منبع هر مطلب در زیر آن درج شده است. اگر اطلاعاتی در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام : robot_post

درباره سهراب

این مطالب را نیز ببینید!

(بیوگرافی) بهرام نازمهر خواننده کرونا گرفت و درگذشت

بهرام نازمهر خواننده موسیقی پاپ امروز بر اثر کرونا درگذشت. نسرین مسعودی، همسر بهرام نازمهر در گفت و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *