صفحه اصلی / اخبار هنر و هنرمندان / فیلم معلوم‌الحال «سرکوب» نامزد بهترین فیلم خارجی جشنواره یونیورسال می‌شود – اخبار سینمای ایران و جهان

فیلم معلوم‌الحال «سرکوب» نامزد بهترین فیلم خارجی جشنواره یونیورسال می‌شود – اخبار سینمای ایران و جهان


سینماپرس: «سرکوب» در جشنواره فیلم یونیورسال در جمع پنج نامزد جایزه بهترین فیلم بلند خارجی قرار گرفت.

به گزارش سینماپرس فیلم «سرکوب» ساخته رضا گوران که تا کنون در بخش مسابقه جوایز آسیاپاسیفیک در استرالیا و جشنواره های فیلم ایرانی در استرالیا، سیروس در کانادا و آسیاپاسیفیک در ماکائوی چین شرکت کرده است در نخستین حضورش در ایالات متحده، در جشنواره فیلم یونیورسال نامزد جایزه بهترین فیلم خارجی شد.

پخش بین‌المللی فیلم «سرکوب» به عهده شرکت ایریماژ است و محمد صادق رنجکشان نیز سرمایه‌گذاری این فیلم را برعهده داشته است.

به گفته کارگردان، «سرکوب» نمایانگر این حقیقت است که «فقدان، امری واقع است که نه می توان دوستش داشت و نه از آن دوری گزید.»

جشنواره فیلم یونیورسال که در مقام جشنواره ای برای فیلم های مستقل در سال ۲۰۰۷ در کانزاس سیتی پایه ریزی شده است، امسال مسئولیت بخش سینمای ایران را به عهده نگار وند الوند کارگردان عرصه فیلم کوتاه گذاشته است و به شکل محدود و آنلاین از تاریخ ۱ تا ۳ شهریور برگزار خواهد شد.


منبع سینماپرس

مطالب و خبرهای این سایت بدون دخالت انسانی و فقط توسط نرم افزار از سایت های ایرانی گرداوری میشود. منبع هر مطلب در زیر آن درج شده است. اگر اطلاعاتی در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام : robot_post

درباره سهراب

این مطالب را نیز ببینید!

«زمین گرم»، «نجلا»، «سرزده» و «بوم و بانو» سریال‌های محرم و صفر شدند – اخبار سینمای ایران و جهان

سینماپرس: با نزدیک شدن به ایام عزاداری محرم و صفر، سریال‌های «زمین گرم»، «نجلا»، «بوم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *