فیلم شبی که ماه کامل شد + نقد و بازیگران و خلاصه داستان

فیلم شبی که ماه کامل شد + نقد و بازیگران و خلاصه داستان فیلم شبی که ماه کامل شد را در ادامه این بخش مجله تکناک مشاهده نمایید.

فیلم شبی که ماه کامل شد + نقد و بازیگران و خلاصه داستان

یکی از جنجالی ترین فیلم های سینمایی بود که در سی و هفتمین دروه جشنواره فجر به نقد بررسی گذاشته شد و جنجال های زیادی را به همراه داشته است.

فیلم شبی که ماه کامل شد

دست اندرکاران این کار در سالن پردیس سینمایی چارسو حاضر شدند تا به سوالات خبرنگاران پاسخ بدهند.

تهیه کنندهآن آقای محمدحسین قاسمی میباشد که بودجه مشخصی را برای ساخت و تولید این پروژه سینمایی در نظر گرفته است و تلاش کرده که به نحوه احسنت این پروژه را به اتمام برسانند.

فیلم شبی که ماه کامل شد + نقد و بازیگران و خلاصه داستان

اما برخی از رسانه ها و همچنین منتقدان این فیلم در شبکه های اجتماعی سرمایه مشکوکی را برای این پروژه عنوان کرده بودند که مورد توجه مردم قرار گرفته است و حتی آقای تهیه کننده به این ماجرا واکنش نشان داده است.

البته همیشه هر فیلم پر مخاطبی تولید میشود حواشی و شایعات خاص خود را دارد که این کار سینمایی هم از این قاعده مستثنی نبود و وارد حاشیه گردیده است.

فیلم شبی که ماه کامل شد

محمدحسین قاسمی در پاسخ به سوالات خبرنگاران مبنی بر شانس گرفتن سیمرغ بلورین گفت که در این دوره کارهای مختلفی ارائه شده است که من درباره دیگر کارها اطلاعی در دسترس ندارم

فیلم شبی که ماه کامل شد + نقد و بازیگران و خلاصه داستان

اما با توجه به ارتباط بسیار خوبی که مردم با فیلم شبی که ماه کامل شد برقرار کرده اند گمان میکنم فورش خوبی داشته باشد و مردم با سناریو این کار ارتباط خوبی برقرار کرده باشند.

او افزود که امیدوارم که کارشناسان و داوران این جشنواره به خوبی عدات را اجرا کرده و زحمات همه دست اندرکاران پروژه هایی که در این دوره شرکت کرده اند در نظر گرفته شود

همچنین ببینید:

قاسمی در پاسخ به این سؤال که چرا قبل از اکران در مورد سرمایه‌گذار فیلم «شبی که ماه کامل شد» حرفهایی در رسانه‌ها مطرح شده، افزود: سینما یک ویژگی دارد روی ویترین است و متأسفانه هم گردش مالی آن پایین است؛

بین 180 تا 200 میلیارد گردش مالی سالانه در سینماست. خیلی این بستر مناسبی نیست برای بحث‌هایی که مطرح می‌کنند، هم به‌دلیل اینکه ویترین است و اینکه آن چرخه خیلی بضاعت ندارد.

فیلم شبی که ماه کامل شد + نقد و بازیگران و خلاصه داستان

نقد و بازیگران و خلاصه داستان

شاید بخشی از آن به تهیه‌کنندگی‌ام در فیلم «مصادره» برگردد. من خیلی از اهالی رسانه تشکر می‌کنم که روشنگری دارند. فکر می‌کنم موضوع پولشویی در سینمای ایران را هم باید مراجع ذی‌ربط به آن پاسخ دهند.

کارگردان
نرگس آبیار
نویسنده
نرگس آبیار, مرتضی اصفهانی
تهیه‌کننده
محمدحسین قاسمی

فیلم شبی که ماه کامل شد + نقد و بازیگران و خلاصه داستان

بازیگران فیلم شبی که ماه کامل شد

  • الناز شاکردوست
  • هوتن شکیبا
  • فرشته صدرعرفایی
  • شبنم مقدمی
  • پدرام شریفی
  • فرید سجادی حسینی
  • امین میری
  • بانیپال شومون
  • آرمین رحیمیان

خلاصه‌‌‌‌‌ فیلم شبی که ماه کامل شد

«شبی که ماه کامل شد» روایت دختر جوانی از مناطق جنوب شهر تهران است که درگیر عشق جوانی شهرستانی می‌شود و این در حالیست که دختر به دلایلی مجبور به مهاجرت از ایران است.

در این مسیر، برادرش با او همراه می‌شود اما در میانه راه، اتفاقاتی برای آن‌ها رقم می‌خورد.

دریافت 7 سیمرغ بلورین از جشنواره فجر 97

فیلم شبی که ماه کامل شد در سی و هفتمین دوره جشنواره فجر توانست رکورد تاریخ این مراسم را بشکند و در چندین رشته نامزد دریافت سیمرغ بلورین شود و در نهایت با کسب 7 سیمرغ بلورین همه مخاطبان سینما را انگشت به دهن کند.

سیمرغ بلورین بهترین کارگردانی و بهترین بازیگر مرد و زن از مهمترین جوایزی بود که این فیلم توانست به تنهایی ازان خود کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *