فروش فوق العاده مرحله هشتم ایران خودرو + جزئیات


شایانیوز- بدین ترتیب به اطلاع می رساند که فروش فوق العاده مرحله هشتم ایران خودرو ساعت 10 صبح امروز پنجشنبه 29 آبان 99 آغاز خواهد شد. علاقه مندان و واجدین شرایط ثبت نام می توانند در این طرح پیش فروش فوری در هشتمین مرحله از ایران خودرو ثبت نام کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص شرایط ثبت نام در ادامه با ما همراه باشید.

گروه صنعتی ایران ‌خودرو به منظور اجرای سیاست ‌های وزارت صمت مبنی بر افزایش عرضه خودرو به بازار، هشتمین مرحله فروش فوق ‌العاده محصولات خود را با عرضه چهار محصول از فردا اجرا می‌ کند. این 4 محصول کدام ها هستند و چند روز برای ثبت نام فرصت باقی است؟

فروش فوق العاده مرحله هشتم ایران خودرو

 

در این طرح که از پنجشنبه 29 آبان به مدت سه روز به اجرا گذاشته می ‌شود، چهار محصول پارس بنزینی، پارس با موتور TU۵، پژو ۲۰۶ تیپ دو و دنا پلاس با موعد تحویل حداکثر ۹۰ روزه عرضه می ‌شود. علاقه مندان و متقاضیان واجد شرایط می توانند برای هر یکی از خودرو های فوق ثبت نام کنند.

 

جزئیات ثبت نام در هشتمین مرحله پیش فروش فوری ایران خودرو

 

همانطور که گفته شد از ساعاتی دیگر امروز پنجشنبه 29 آبان 99 هشتمین مرحله فروش فوق العاده ایران خودرو برای قرعه کشی پیش فروش فوری 4 محصول آغاز خواهد شد. مشتریان نهایی این طرح حداکثر سه روز پس از پایان مهلت ثبت نام از طریق قرعه ‌کشی انتخاب خواهند شد.

به منظور دستیابی مشتریان واقعی به خودرو، تمامی محدودیت ‌های فروش همانند دوره‌ های پیشین اجرا می شود. متقاضیان می توانند برای اطلاع از جزییات این محدودیت‌ ها، به بخشنامه این طرح که در سایت فروش اینترنتی محصولات ایران‌ خودرو قرار دارد، مراجعه کنند. سند خودرو ها به مدت یک سال در رهن ایران ‌خودرو خواهد بود و برگه اسناد پس از تسویه مشتریان، چاپ و در اختیار آنان قرار خواهد گرفت.

 

تاریخ و زمان ثبت نام مرحله هشتم فروش فوق العاده ایران خودرو

 

طرح فروش فوق العاده محصولات ايران خــودرو با موعد تحویل سه ماه مطابق جــدول ذيــل از روز پنج شنبه مورخ ۲۹-۰۸-۹۹ شروع و تا روز شنبه مورخ ۰۱-۰۹-۹۹ ادامه خواهد داشت. حداكثر ۳ روز كاري پس از پايان ثبت نام، قرعه كشي برگزار و اسامي منتخبان اعلام خواهد گرديد. جهت ثبت نام اینجا کلیک کنید.

 

خودروقیمت خودروزمان تحویل
دنا پلاس166،122،000 

 

90 روز

 

پژو 206 تیپ 2110،111،000
پارس سال121،547،000
پارس TU5126،349،000

 

شرایط عمومی بخش نامه ایران خودرو

 

.به هر كد ملي فقط يك دستگاه خودرو تعلق مي گيرد.

۲ .متقاضي ملزم به ارائه اصل و تصوير گواهينامه رانندگي خودرو (حداقل پايه سوم) مي باشد.

۳ .حداقل فاصله از آخرين خريد (ثبت نام يا تحويل خودرو) در شركت هاي ايران خودرو و سايپا ۴۸ ماه مي باشد.

۴ .امكان صلح و نقل و انتقال خودرو حتي به صورت وكالتى مطابق با مصوبات كميته خودرو وجود ندارد.

۵ .متقاضي بايد در هنگام ثبت نام، شماره حساب (شماره شبا) مربوط به خود را معرفي نمايد و لازم است از كارت هاي بانكي به نام خود براي واريز وجه استفاده نمايد. همچنين شماره تلفن همراه معرفي شده بايد به نام خود متقاضي باشد.

۶ .ثبت نام براي مشتريان حقوقي ميسر نخواهد بود.

۷ .كد نمايندگي كه در مرحله دوم و در زمان واريز وجه توسط متقاضي انتخاب مي گردد،مي بايست با آدرس و كد پستي متقاضي در يك استان باشد.

۸ .انتقال حقوق ناشي از انتخاب شدن در قرعه كشي به اشخاص ثالث ممنوع است.

۹ .گارانتي خودرو پس از ۳ ماه از زمان تحويل در صورت عدم مراجعه به نمايندگي براي دريافت سرويس اوليه باطل مي گردد و در مراجعه به نمايندگي كاركرد حداقل ۱،۰۰۰ كيلومتري خودرو نيز الزامي است.

۱۰ .سند و فاكتور فروش خودرو تا پايان مدت يك ساله رهن،نزد شركت ايران خودرو باقى خواهد ماند و پس از تسويه حساب مشترى و فك رهن تحويل مشتريان گرامى خواهد گرديد.

نكته۱ :براي متقاضي داراي پلاك فعال انتظامي (نصب برروي خودرو) امكان ثبت نام ميسر نخواهد بود.

نكته۲ :كساني كه فاقد گواهينامه رانندگي خودرو (حداقل پايه سوم) و يا داراي پلاك انتظامي فعال باشند و در اين طرح ثبت نام نمايند،ضمن كان لم يكن تلقي شدن ثبت نام تا ۳ سال امكان ثبتنام دركليه طرح هاي فروش آتي محصولات شركت ايران خودرو را نخواهند داشت .

نكته۳ :در اين بخشنامه از زمان واريز وجه تا تحويل خودرو سود مشاركت و انصراف پرداخت نخواهد شد.

فرآيند ثبت نام هشتمین مرحله فروش فوری ایران خودرو

 

متقاضیان عزیز که شرایط ثبت نام در این طرح را مطابق با مفاد بخش نامه داشته باشند می توانند با استفاده از راهنمای زیر در طرح فروش فوری ایران خودرو برای 4 محصول در مرحله 8 ثبت نام کنند. جزئیات و فرایند ثبت نام در ادامه ذکر شده است.

مرحله اول : متقا ضي، با وارد نمودن كد كاربري و كلمه عبور خود،به صفحه ثبت نام خود وارد مي شود و خودرو را انتخاب مي نمايد.

مرحله دوم: اسامي برندگان با حضور مراجع نظارتي اعلام مي گردد.

مرحله سوم: فهرست انتخاب شدگان نهايي از طريق سايت فروش اينترنتي و ارسال پيامك اعلام خواهد شد.

نكته۱: در صورت مشاهده هرگونه مغايرت در شرايط احراز متقاضي ( شرايط عمومي )در هر مرحله تا قبل از تحويل خودرو، ثبت نام متقاضي كان لم يكن تلقي مي شود و وجه مشتري به حساب ايشان مسترد مي گردد و هيچگونه مسئوليتي از بابت تحويل خودرو متوجه شركت نخواهد بود.

نكته۲ :قبل از اعلام اسامي انتخاب شدگان، مشتري هيچگونه وجهي واريز نخواهد نمود و شرايط اخذ چك براي خريد محصولات شركت ايران خودرو در اين طرح حذف گرديده است.

 

محصولات عرضه شده در مرحله هشتم فروش فوق العاده 4 خودرو

 

خودروقیمت خودروزمان تحویل
دنا پلاس۱۶۶،۱۲۲،۰۰۰ 

 

۹۰ روز

پژو ۲۰۶ تیپ ۲۱۱۰،۱۱۱،۰۰۰
پارس سال۱۲۱،۵۴۷،۰۰۰
پارس TU۵۱۲۶،۳۴۹،۰۰۰

برندگان قرعه کشی مرحله هشتم فروش فوری ایران خودرو چقدر سود می کنند؟

 

در این طرح برندگان قرعه کشی دنا پلاس، پژو ۲۰۶ تیپ ۲، پارس سال، پارس TU۵به ترتیب با توجه به قیمت های امروز ۲۹ آبان ماه ۱۶۲ میلیون، ۸۷ میلیون، ۹۴ میلیون، ۱۰۰ میلیو تومان سود خواهند کرد که رقمی قابل ملاحظه برای برندگان خوش شانس خواهد بود.

 

قیمت روز خودرو های عرضه شده در این طرح 

 

خودروقیمت خودرو
دنا پلاس280,000,000
پژو ۲۰۶ تیپ ۲197,000,000
پارس سال215,000,000
پارس TU۵226,000,000

 

قیمت 4 خودرو ایران خودرو در طرح پیش فروش

 

خودروقیمت خودرو
دنا پلاس۱۶۶،۱۲۲،۰۰۰
پژو ۲۰۶ تیپ ۲۱۱۰،۱۱۱،۰۰۰
پارس سال۱۲۱،۵۴۷،۰۰۰
پارس TU۵۱۲۶،۳۴۹،۰۰۰

پیشنهاد می شود: قیمت خودرو امروز پنجشنبه 29 آبان 99

 

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]منبع شایا نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *