فروش فوق العاده ایران خودرو، سود نجومی برندگان قرعه کشی فروش فوری


گروه صنعتی ایران‌خودرو به منظور اجرای سیاست‌های وزارت صمت مبنی بر افزایش عرضه خودرو به بازار، ثبت نام هشتمین مرحله فروش فوق ‌العاده ایران خودرو با عرضه چهار محصول شنبه یک آذر به پایان می رسد.

در این طرح که از پنج‌شنبه ۲۹ آبان به مدت سه روز به اجرا گذاشته می‌ شود، چهار محصول پارس بنزینی، پارس با موتور TU5، پژو ۲۰۶ تیپ دو و دنا پلاس با موعد تحویل حداکثر ۹۰ روزه عرضه می‌شود.

مشتریان نهایی این طرح حداکثر سه روز پس از پایان مهلت ثبت نام از طریق قرعه‌کشی انتخاب خواهند شد.

به منظور دستیابی مشتریان واقعی به خودرو، تمامی محدودیت‌های فروش همانند دوره‌های پیشین اجرا می شود. متقاضیان می توانند برای اطلاع از جزییات این محدودیت‌ها، به بخشنامه این طرح که در سایت فروش اینترنتی محصولات ایران‌خودرو قرار دارد، مراجعه کنند. سند خودروها به مدت یک سال در رهن ایران‌خودرو خواهد بود و برگه اسناد پس از تسویه مشتریان، چاپ و در اختیار آنان قرار خواهد گرفت.

 

تاريخ و نحوه ثبت نام در طرح فروش فوری ایران خودرو

 

طــرح فــروش فــوق الــعــاده (3 مــاهــه)مــحصـــولات ايــران خــودرو مــطــابــق جــدول ذيــل از روز پنج شنبه مورخ 29-08-99 شروع و تا روز شنبه مورخ 01-09-99 ادامه خواهد داشت. حداكثر 3 روز كاري پس از پايان ثبت نام،قرعه كشي برگزار و اسامي منتخبان اعلام خواهد گرديد.

پیشنهاد می شود: قیمت روز انوع خودرو در بازار شنبه یک آذر

راهنمای ثبت نام در طرح فروش فوری ایران خودرو

 

مرحله اول : متقا ضي با ورود به سایت فروش ایران خودرو، با وارد نمودن كد كاربري و كلمه عبور خود، به صفحه ثبت نام خود وارد مي شود و خودرو را انتخاب مي نمايد.

مرحله دوم: اسامي برندگان با حضور مراجع نظارتي اعلام مي گردد.

مرحله سوم: فهرست انتخاب شدگان نهايي از طريق سايت فروش اينترنتي و ارسال پيامك اعلام خواهد شد.

نكته1: در صورت مشاهده هرگونه مغايرت در شرايط احراز متقاضي (شرايط عموم )در هر مرحله تا قبل از تحويل خودرو، ثبت نام متقاضي كان لم يكن تلقي مي شود و وجه مشتري به حساب ايشان مسترد مي گردد و هيچگونه مسئوليتي از بابت تحويل خودرو متوجه شركت نخواهد بود.

نكته2 :قبل از اعلام اسامي انتخاب شدگان، مشتري هيچگونه وجهي واريز نخواهد نمود و شرايط اخذ چك براي خريد محصولات شركت ايران خودرو در اين طرح حذف گرديده است.

 

خودروقیمت خودروزمان تحویل
دنا پلاس166،122،00090 روز
پژو 206 تیپ 2110،111،000
پارس سال121،547،000
پارس TU5126،349،000

 

زمان قرعه کشی فروش فوری ایران خودرو کی است؟

 

ثبت نام هشتمین مرحله فروش فوری ایران خودرو شنبه یک آذر به پایان می رسد و احتمالا یکشنبه قرعه کشی انجام می شود و نهایت تا دوشنبه سه آذر ماه اسامی برندگان فروش فوری ایران خودرو اعلام حواهد شد. و برندگان تا 5 روز یعنی تا 8 آذر مهلت دارند که وجه خودرو را پرداخت نمایند.

 

برندگان قرعه کشی ایران خودرو چقدر سود می کنند؟

 

بعد از اعلام نتایج انتخابات آمریکا و پیروزی بایدن قیمت خودرو کاهش یافت اما همچنان اختلاف قیمت کارخانه و بازار آزاد به قدری زیاد است که تعداد زیادی از افراد در این طرح فروش فوری شرکت می کنند. دنا پلاس که در طرح فروش فوری ایران خودرو با قیمت حدود 166 میلیون عرضه شده در بازار آزاد بیش از 330 میلیون قیمت دارد یعنی برندگان خوش شانس دنا پلاس 165 میلیون چیزی حدود 100 درصد سود می کنند.

پارس سال و پارس TU5 هم که در هشتمین مرحله از فروش فوری ایران خودرو به ترتیب با 121 و 126 میلیون تومان عرضه شده اند در بازار آزاد 213 و 256 میلیون تومان خرید فروش می شوند.

206 تیپ دیگر محصول دیگر ایران خودرو است که در هشتمین مرحله فروش فوق العاده امکان ثبت نام آن وجود دارد این خودرو جوان پسند که احتمالا بیشترین متقاضی را خواهد داشت در بازار 196 میلیون تومان ارزش گذاری می شود در حالی که ایران خودرو این محصول را با قیمت 110 میلیون تومانی به فروش می رساند.

 

فروش فوق العاده ایران خودرو

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]منبع شایا نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *