فال کائنات مخصوص مهر ۹۹

سایت جدولیاب نوشت:

فال و طالع بینی در میان بسیاری از افراد علاقمندان و طرفداران بسیار زیادی دارد. فال کائنات یکی از مهمترین انواع فال ها می باشد که به شکل های مختلف موجود است. اگر کلماتی مانند فال کائنات ، فال کائنات امروز، فال کائنات روزانه و … را جستجو می کنید و به دنبال خواندن فال روزانه کائنات هستید این مطلب متعلق به شماست! در این بخش از قسمت سرگرمی سایت جدول یاب، فال کائنات را برای شما عزیزان آماده کرده ایم.

فال کائنات
فال کائنات

فال کائنات امروز

فروردین 

هر درختی برای خودش خاصیت و انرژی مخصوصی دارد. بعضی درختان، درختان عشق و محبت، بعضی عقل و هوش و بعضی شفا و… می‌باشند. برای انرژی‌های مثبت به طبیعت برو و دستت را روی تنه درختان بگذار و با آنها حرف بزن. امیدوارم که درخت درست را برای خواسته‌ات پیدا کنی.

اردیبهشت 

کلیدی به‌دستت می‌رسد. این کلید می‌تواند برای یک آپارتمان و یا اتومبیلی باشد که مدت‌ها در پی‌اش دویده‌ بوده‌ای. اما درهر صورت اگر هیچ‌کدام از این کلیدها نبود، گشایش در کار و زندگی‌ات حتمی است.

خرداد 

کائنات تو را فراموش نکرده، در موقعی که هر چیز باید اتفاق بیفتد، آن اتفاق خواهد افتاد. کائنات بسیار دقیق و کریم است، از او بخواه تا داده شود.

تیر 

در فکر سرمایه‌گذاری‌هایی که تاکنون تجربه نکرده‌ای می‌افتی. برای رفتن به آن سرمایه‌گذاری‌ها بهتر است اول تحقیق کامل خودت را بکنی بعد کم‌کم اقدام نما زیرا بازار هنوز نوسان زیادی دارد.

مرداد 

استعدادهای خدادادی‌ات کم نیستند، خودت هم تاکنون از بیشتر آنها مطلع شده‌ای. بهتر است روی بعضی از این استعدادها بیشتر کار بکنی و به حد شکوفایی آنها را برسانی.

شهریور

وامی روی هواست برای به‌دست آوردنش باید اقدامات اولیه را بکنی. سعی خودت را بکن زیرا با آمدن این پول شکل زندگی‌ات عوض می‌شود. اوقات خوش مهمانی و دورهم جمع‌شدن‌ها برپاست. حتما از این فرصت‌ها استفاده کن و رابطه‌ها را دوباره از نو بازسازی کن و قدر دوستی‌ها را بدان.

مهر 

افرادی که اقدامات اولیه ازدواج را طی کرده‌اند، به‌زودی جشن ازدواجشان برپا می‌شود و زندگی موفقیت‌آمیزی را شروع خواهند کرد. بعضی وقت‌ها در شرایطی که خیلی جنب‌وجوش داری و یا مشغول پیاده‌روی تند هستی دو نوار لاستیکی ضخیم به دور کیف پولت ببند تا از افتادن آن جلوگیری شود.

آبان 

غصه خوردن جزیی از زندگی روزمره‌ات گشته ‌است. سعی کن کم‌کم مسایل و مشکلات را از سر راهت برداری. هیچ‌کاری همین‌جوری درست نمی‌شود، در اثر تلاش و کوشش انسان می‌تواند شرایطش را عوض کند.

آذر

اگر بلایی سرت آمده شاید کارما یا نتیجه اعمال گذشته بوده‌است که باید به پاکسازی می‌رسیدی. در بلاها شکیبا و صبور باش و توکل بر خداوند بکن، هم آرامش می‌گیری و هم جوابی از پروردگات دریافت می‌کنی.

دی

اگر در زندگی بعضی پله‌ها را هنوز نپیموده‌ای، بهتر است کمر همت را ببندی و شروع نمایی. کاری کن که دیگران از تو درس زندگی بگیرند. تا می‌توانی لبخند بزن و شرایطی در زندگی‌ات به‌وجود بیاور که شاد باشی و با دیگران بخندی نه به دیگران بخندی.

بهمن

بعضی‌ها فقط به خوش گذراندن فکر می‌کنند و همین الان و امروز برایشان مهم است، برای همین است که از زندگی عقب افتاده‌اند. آینده‌نگری باعث می‌شود که زندگی را به شکل زیباتری ببینی و اعتمادبه‌نفس کامل به‌دست می‌آوری.

اسفند

افکار اضافی را از سرت دور کن و کاری به کار دیگران نداشته باش. برای حل مشکلات باید به مشاوره بروی یا دوستی با تجربه را از مسایلت آگاه سازی. کمک فکری دیگران بی‌تاثیر نیست بیشتر زندگی‌ات مادی‌گرا بوده‌ای، شاید وقتش رسیده که کمی هم به معنویات فکر کنی و حق و حقوق دیگران را به هیچ‌وجه ضایع نگردانی.

فال کائنات

فال کائنات چیست؟

انواع بسیاری از شیوه های طالع بینی وجود دارد که اطلاعاتی در مورد خود و زندگی ما به ما می دهد ، اما آیا می دانید که در واقع یک طالع بینی فرشته وجود دارد؟

هرکدام و هرکدام از ما یک فرشته شخصی داریم که برای راهنمایی و کمک به ما از طرق مختلف در دسترس است. در طول زندگی ما ، بسیاری از فرشتگان سرپرست مختلف وجود دارند که برای دوست داشتن ، حمایت و راهنمایی ما هستند ، اما یک فرشته برجسته خاص وجود دارد که براساس نشانه اخترشناسی تولد ما به هر یک از ما اختصاص داده شده است. هر علامت اخترشناسی دارای صفات و خصوصیاتی است که ممکن است یا ممکن است ما را تعریف نکند اما بازتاب دهنده درسی است که ما در اینجا برای یادگیری آن هستیم.

فرشته ها کی هستند؟

فرشته هایی که به آنها اشاره می کنم عبارتند از: “Archangel Ariel، Chamuel، Zadkiel، Grabriel، Raziel، Metatron، Jophiel، Jeremiel، Raguel، Azrael، Uriel and Sandalphon. هر یک از فرشته ها ویژگی یا ویژگی خاصی دارند که در سفر ما در طول زندگی برای ما مفید است. تنها چیزی که لازم است این است که در زمان نیاز با فرشته یا هر یک از فرشته ها تماس بگیرید. فرشتگان بدون اینکه از شما سؤال شود در زندگی شما دخالت نخواهند کرد. همه بهشت ​​آنچه را که به عنوان منطقه آزاد ارزی شناخته می شود احترام می گذارند و فرشتگان تا زمانی که از آنها خواسته اید انجام دهند کمک نمی کنند. فرقی نمی کند که چگونه از آنها بخواهید یا از آنها دعوت می کنید ، یک دعا ، تأیید ، تجسم یا صرفاً نام آنها را صدا می کنید و از آنها می خواهیم لطفاً بیایند و به شما کمک کنند تا آنچه را که می خواهید انجام دهید.

[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *