(عکس) دکتر فرید نجفی معاون تحقیقات وزارت بهداشت کیست؟+بیوگرافی


وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی طی حکمی دکتر فرید نجفی را به عنوان سرپرست معاونت تحقیقات و فناوری منصوب کرد.

دکتر فرید نجفی کیست؟

دکتر فرید نجفی دارای دکترای حرفه ای پزشکی از دانشگاه علوم پزشکی شیراز در سال ۱۳۷۲ می باشد که در سال ۱۳۸۶ موفق به اخذ دکترای تخصصی اپیدمیولوژی از دانشگاه بریزبین استرالیا شده است.

از سوابق اجرایی و حرفه ای وی می توان به مسئولیت مرکز بهداشت کرند غرب، رئیس بیمارستان امام خمینی (ره) اسلام آبادغرب ، رئیس مرکز بهداشت شهرستان کرمانشاه ، رئیس مرکز مطالعات توسعه آموزش پزشکی ، معاون تحقیقات و فناوری و معاون آموزشی دانشگاه اشاره کرد.

از دیگر مراتب و سوابق علمی دکتر نجفی می توان به مواردی چون: استاد نمونه دانشگاه در سال ۹۴ ، چاپ بیش از ۱۵۰ مقاله علمی پژوهشی ، داوری بیش از ۷ مجله بین المللی و پژوهشگر برتر دانشگاه و استان در ۸ سال پیاپی اشاره کرد.

پیشنهاد می شود: آیا روی سخن احمدی نژاد با دکتر ملک زاده بود؟

پیام تشکر وزیر بهداشت از دکتر مکل زاده

 

جناب آقای دکتر ملک زاده با سلام؛

خدمتگزاری در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران فرصتی مغتنم و نعمتی بزرگ است که خداوند متعال به بندگان برگزیده خویش عطا می‌فرماید. بدینوسیله از خدمات ارزشمند و تلاش مستمر و شایسته شما در مدت تصدی مسئولیت معاونت تحقیقات و فناوری صمیمانه تشکر و قدردانی می‌نمایم.

از خداوند متعال سلامتی، بهروزی و دوام توفیق شما را در خدمتگزاری به نظام اسلامی و مردم شریف ایران، در مناصب و جایگاه‌های دیگر خواستارم.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]منبع شایا نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *