(عکس) توقیف موتور فوق سنگین تهران!


در اجرای چهلمین مرحله از طرح رعد، مأموران کلانتری 117 جوادیه موفق به توقیف یک دستگاه موتورسیکلت سنگین 1400 سی.سی شدند که شامگاه چند روز قبل در خیابان فدائیان اسلام در حال تردد بود و در بررسی بیشتر مشخص شد که موتورسیکلت مذکور قاچاق بوده است.

پلیس همواره با تردد غیر موتورسیکلتهای سنگین در معابر برخورد می‌کند و هر چنداز چندگاهی نیز شاهد بروز سوانح و حتی مرگ راکبان این موتورسیکلتها هستیم که بدون رعایت ضوابط قانونی در معابر مخصوصاً معابر بزرگراهی با سرعت بسیار بالا اقدام به تردد می‌کنند.

532937_848

سردار محمدحسین حمیدی؛ رئیس پلیس راهور تهران بزرگ نیز با بیان اینکه هیچ مماشاتی در برخورد با تردد غیرمجاز موتورهای سنگین وجود ندارد، گفته بود: اگر موتورسیکلت سنگین برابر ضوابط قانونی وارد کشور نشده باشد و غیرمجاز تردد کنند، به عنوان قاچاق کالا محسوب، پرونده برای آن تشکیل شده و سیر قضائی طی می‌کند. همچنین این موتورسیکلتهای سنگین قاچاق مصادره شده و مراجع قضائی برای آن تصمیم‌گیری می‌کنند.

به گفته این مقام انتظامی، برخی از راکبان موتورسیکلتهای سنگین نیز مجوز نگهداری آنها را دارند اما مجاز به تردد نیستند که شرایط برای آنها کمی متفاوت‌تر بوده و عمده ترددهای موتورسیکلتهای سنگین در تهران، مربوط به این دسته از موتورسیکلتها است.

این مقام انتظامی متذکر شده بود: البته در مورد دوم نیز پلیس برخورد قانونی خود را با این موتورسیکلتهای سنگین انجام می‌دهد، در صورت رؤیت توسط پلیس، با آنها برخورد لازم صورت می‌گیرد و در این رابطه نیز هیچگونه مماشاتی نداریم.

منبع: تسنیممنبع شایا نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *