صفحه اصلی / خبرهای داغ / (عکس) اتهام کودک آزاری امیر تتلو به سروش هیچکس!

(عکس) اتهام کودک آزاری امیر تتلو به سروش هیچکس!

در حالی که تتلو سر قضیه اتهام همسر سروش هیچکس مبنی بر کودک ازاری تتلو از دست او ناراحت بود ، امشب با انتشار پستی غیر مستقیم سروش هیچکس را به کودک ازاری متهم کرد. تتلو پیشتر هم گفته بود هیچکس در تهران با دختران 15 ساله رابطه داشته است.

تتلو این بار با انتشار عکس یک کودک در بغل یک کودک، نحوه بغل کردن او را کودک ازارانه دانست. البته تتلو این عکس را از کانل تلگرام خود حذف کرد.

امیرحسین مقصودلو  در اتهام قبلی مبنی بر ایجاد حرمسرا با دختران 15 ساله برای دفاع از خود در لایو یوتیوب حاضر شد و شبکه بی بی سی را یک خائن دانست و گفت از این شبکه بابت تهمت هایی که زده شکایت می‌کند.

تتلو همچنین خطاب به همسر هیچکس گفت: من فقط یک استوری گذاشتم آیا شمایی که من را متهم به کودک آزاری می کنی، دیدی که من کودکی را آزار بدهم!؟

این خواننده گفت: شما یکبار راجع به کودک های کار پست گذاشتید، من آهنگش را ساختم… شما تا دیدید پیج من به ۴ میلیون فالوور رسید، حسادت کردید و پیج مرا بستید.
منبع شایا نیوز

مطالب و خبرهای این سایت بدون دخالت انسانی و فقط توسط نرم افزار از سایت های ایرانی گرداوری میشود. منبع هر مطلب در زیر آن درج شده است. اگر اطلاعاتی در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام : robot_post

درباره سهراب

این مطالب را نیز ببینید!

۱۲ نشانه ای که هشدار می دهند وقت پایان رابطه عاطفی تان رسیده است

افکار وسواس گونه، حواس پرتی دائم و فقدان یکباره علاقه به سرگرمی هایی که زمانی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *