(عکس) آقای داماد پس از شلیک به عروس تهرانی خودش را هم کُشت!


ساعت ۱۸ عصر دوم مرداد ماه سال 97 به ماموران کلانتری 136فرجام خبر رسید جنازه یک زن و مرد جوان در خودرو زانتیا سفید در حوالی باغ پرندگان لویزان پیدا شده است. پلیس بلافاصله به محل مورد نظر رفت و با جنازه های خونین زن و مرد جوان روبه رو شد که با شلیک گلوله به گیجگاهشان از پا در آمده بودند.

خودکشی داماد پس از قتل عروس خانم

در بررسی خودروی مورد نظر نامه ای پیدا شد که نشان می داد به احتمال زیاد مرد جوان پس از کشتن همسرش دست به خودکشی زده است . کشف یک اسلحه شاه کش نیز این فرضیه را تایید کرد و جنازه ها به پزشکی قانونی منتقل شد . در نامه کشف شده نوشته شده بود: برسد به دست مادرزنم. مسبب مرگ من و همسرم .مادرزن دیدار به قیامت.

با کشف این نامه پلیس به بازجویی از خانواده دو قربانی پرداخت. مادر سپید گفت : دخترم دانشجوی قزوین بود و همیشه برای رفتن به دانشگاه از اتوبوس استفاده می کرد. دامادم جواد هم در شرکت‌ مسافربری مشغول کار بود و آنها از این طریق با هم آشنا شده بودند. دخترم 35 سال و دامادم 37سال داشت. جواد وقتی به خواستگاری دخترم آمد می گفت پدرش صاحب چندین شرکت مسافربری است و وضع مالی خوبی دارد. اما دروغ می‌گفت. او کار درست و حسابی نداشت . آنها عقد کرده بودند و با آن که دو سال از عقدشان گذشته بود با هم اختلاف داشتند. آنها هنوز جشن عروسی را برگزار نکرده بودند. دخترم اعتمادی به شوهرش نداشت و با هم درگیر بودند. دامادم ادعا می کرد من باعث اختلاف بین آنها بودم ولی آنها خودشان با هم مشکل داشتند.

سپیده به دست همسرش کشته شد

با روشن شدن زوایای پنهان این پرونده و تایید قتل سپیده به دست همسرش اولیای دم دیروز در شعبه 12 دادگاه کیفری یک استان تهران حاضر شدند و خواستند تا دیه دخترشان ازصندوق بیت المال با آنها پرداخت شود. اما قضات دادگاه اعلام کردند ابتدا باید اموال جواد بررسی شود تا در صورتی که اموالی داشته باشد دیه از آن پرداخت شود. به این ترتیب قضات دستور دادند تا اموال پسرجوان بررسی شود. بعد از اظهارنظر کارشناسان در این باره قضات دادگاه درباره درخواست اولیای دم اظهار نظر می کنند.

منبع: رکنا


[تعداد: 0    میانگین: 0/5]منبع شایا نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *