شیما نیاورانی کیست و برنده چه جایزه شد؟ – سایت خبری شایانیوز


شیما نیاورانی علاوه بر تئاتر در سینماو تلویزیون نیز فعالیت داشته است، به عنوان مثال او در یکی از نقش‌های اصلی فیلم بلند “جنگجویان عشق” به کارگردانی سیمون استاهو حضور داشت. نیاورانی همچنین در فیلم “او امشب دوباره وحشی است ” نقش اول را داشت.

او همچنین در تقویم کریسمس SVTs به نام “هزار سال تا شب میلاد” به همراه لوتا لوندگرن و اریک هاگ بازی کرد. نیاورانی در سال ۲۰۱۶ در فصل دو SVT سری ۳۰ درجه در ماه فوریه بازی کرد.

شیما نیاورانی تاکنون در 5 فیلم سینمایی “جنگجویان عشق”، “زندگی در فاگرویک”، “همه چیز می‌افتد”، “چیزی باید خراب شود”و”عینک کراکل” به عنوان بازیگر اصلی حضور داشته است.

نیاورانی به خاطر شخصیت کمدی خود که در نمایش‌های طنز رادیو سوئد P ۳ شنیده می‌شود “Lilla Al Fadji”، “خبرنگار عروسی” و “بهشت طنز” شناخته می‌شود. او همچنین در تولیدات درام مانند “شنل قرمزی و گرگ ها” که وی در آن نقش شنل قرمزی سوار را داشت، حضور داشته است.

شیما نیاورانی در ادامه فعالیت هایش به سراغ موسیقی رفت و در سال۲۰۱۴، در برنامه ” اسکانسن آواز بخوانید” شرکت کرد و دو ترانه خواند که یکی از آن‌ها آهنگی ساخته و پرداخته خود او بود.

در سال ۲۰۱۵ نیز او در سریال کمدی Boy Machine بازی کرد که از TV۴ پخش شد؛ و در همان سال او نمایش حرکتی  “شب فیلم با شیما” را در SVT ارائه داد.منبع شایا نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *