شیرین نجفی | بیوگرافی و عکس های شیرین نجفی ادمین آمد نیوز

شیرین نجفی ادمین کانال آمد نیوز ، دعوت از روح الله زم  برای رفتن به عراق را تکذیب کرد در ادامه شرج کامل خبر را از مجله اینترنتی تکناک دنبال کنید.

شیرین نجفی چه کسی است ؟ ادمین آمد نیوز + شرح کامل خبر

مصاحبه شیرین نجفی

شیرین نجفی ادمین آمد نیوز  و همکار روح الله زم رور جهارشنبه 24 مهر ماه در واکنش  به انتشار اخبار مبنی بر شراکت وی در دستگیری اقای زم در عراف این خبرا تکدیب کرده است که از او برای رفتن به عراق دعوت کرده است .

خانم نجفی که روز چهارشنبه با تلوریون اینتر نشنال  صحبت میکرد  به اخباری که این مدت درباره وی پخش شده بود واکنش نشان داد.

همچنین ببینید:شرح کامل ماجرای بازداشت روح الله زم 

شرح کامل ماجرا از زیان شیرین نجفی

وی که خود را از معدود دبیرهای آمد نیوز معرفی میکند در این گفت و گو بیلن داشت که کشاندن روح الله زم  به عراق هیچ نقشی نداشته است و خود او نیز به عذاق دعوت شده است اما به این سفر نرفته است.

به گفته خانم نجفی او از طربیق دوستان و تلوریون خبر بازداشت زم را مطلع شده است .

سپاه پاسداران روز دوشنبه هفته جاری اعلام کرد که روح الله زم  مدیر و موسس سایت آمد نیوز  طی یک عملیات پیچیده با حربه فریب بازداشت کرده است.

این نهاد هیچ گونه اشاره ای به شخص و زمان مان این بازداشت نکرده است .

همزمان با این خبر واکنش های بسیاری در فضا مجازی پخش شده که خانم شیرین نجفی زم را ترغیب به سفر کرده است  در پی همین اخبار خانم شیرین نجفی بیان داشته است که هیچ نقشی در این خصوص نداشته  است و آقای زم قرار بود با آقای سیستانی ملاقات کند.

ساعت ها پیش از مصاحبه مهسارازنی همسر روح الله زم  بیان داشت شیرین نجفی از همکاران زم بوده است و در عراق حضور داشته است و بیان داشت به خانم نجفی اعتمادکامل دارد .

مهسارزانی ، همسر روح الله زم روز سه شنبه در مصاحبه وب سایت ایران  ضمن اشاره به این که همسرش  روز جمعه 19 مهر با پرواز از پاریس عازم بغداد شده است بیان داشت دستگیری توسط جمهوری اسلامی اتفاق فتاده است .

در همین حواشی خبرهای مینی بر دستگیری در دفتر آیت الله سیستانی نیز شایعه شده بود که تکذیب شد .

به گفته شیرین نجفی مقام های مسول ذولت فرانسه از سفر آقای زم به عراق اطلاع داشتند و ازمحل اقامت و تاریخ سفرش هم باخبربودند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *