شقایق نوروزی بازیگر کشف حجاب کرده کیست؟ + اینستاگرام

سایت جدولیاب نوشت:

در این مطلب از جدولیاب ، توضیحاتی درباره شقایق نوروزی بازیگر کشف حجاب کرده خواهیم داشت! با ما همراه باشید. به تازگی شقایق نوروزی با نام اصلی مرضیه نوروزی ، بازیگر نقش ” ترنگ ” در سریال بیداری به کارگردانی بهرام عظیم ‌پور و به تهیه ‌کنندگی حسین آقاهرندی و علی پورکیانی که در خارج از کشور و در کشور فرانسه زندگی می کند، عکسی هایی بدون حجاب از خود منتشر کرده است!

اما شاید این سوال پیش آید که شقایق نوروزی کیست؟

شقایق نوروزی با نام اصلی مرضیه نوروزی ، بازیگر سینما و تلویزیون متولد سال ۱۳۶۳ شمسی در شهر شیراز می باشد. وی در رشته کارگردانی از دانشگاه سوره فارغ التحصیل می باشد. شقایق نوروزی در خانواده ‌ای هنری بزرگ شده است. او درباره زندگی و خانواده خود می گوید:

” من در خانواده ‌ای بزرگ شده ام که اکثر آن ‌ها به هنر گرایش داشته اند و مجموعه بیداری، اولین تجربه تصویری من بود. به وسیله یکی از اساتیدم به آقای عظیم پور (کارگردان) معرفی شدم که در نهایت قرعه این کار به اسم من افتاد. پیش ار من حدود ۳۰۰، ۴۰۰ نفر تست داده بودند، چون آقای عظیم پور اصرار داشتند نقش ترنگ را کسی بازی کند که تا به حال دیده نشده است و من در مراحل آخر شکل گیری گروه به آن‌ها ملحق شدم. “

شقایق نوروزی با بازی در نقش ” ترنگ ” در سریال بیداری به کارگردانی بهرام عظیم ‌پور و به تهیه ‌کنندگی حسین آقاهرندی و علی پورکیانی به دنیای بازیگری پا گذشت.

وقتی در تئاتر‌های مختلف دانشجویی بازی می ‌کرد، هیچ گاه فکر نمی ‌کرد که روزی به عنوان یک بازیگر تلویزیونی معرفی شود و حتی شاید برای وی نیز عجیب بود که در اولین تجربه تصویری خود، عهده دار نقش اول هم باشد! اما اتفاق و به قول خود او یک شانس باعث شد که بتواند یک تجربه دلپذیر را در سریال بیداری کسب کند!

البته او بعد این سریال کم کار شد و سال ها در حوزه بازیگری هیچ فعالیتی نداشت! شقایق نوروزی با وجود شهرتی که بدست آورد، خیلی زود از صحنه تلویزیون کنار زده شد، به همین دلیل به تئاتر بازگشت و در چند فیلم تلویزیونی نیز ایفا کرد.

شقایق نوروزی در اسفند ماه سال ۱۳۹۶ شمسی در مصاحبه با شبکه‌ های ماهواره‌ ای گفت در ۱۲ سالی که فعالیت هنری می کرده است و مخصوصا در کار ابتدایی خود، مورد آزار جنسی توسط مردان در عرصه هنر می ‌شده است و از یک باند سازمان یافته در این زمینه در عرصه هنر سخن گفت! این بازیگر پس از تایید اقامت خود در اسفند ماه سال ۱۳۹۸ شمسی، خود را یکی از قربانیان خشونت علیه زنان معرفی کرد که در سال ‌های فعالیت خود در ایران تحت فشار بوده است.

او می ‌گوید به عمد جلوی فعالیت ‌های او گرفته شده است!

شقایق نوروزی در سال ۱۳۹۶ شمسی و وقتی ۳۳ سال سن داشت، برای همیشه ایران را به مقصد بارسلونای اسپانیا ترک کرد و بعد از مدتی نیز راهی فرانسه شد.

اما بهرام عظیم ‌پور ، کارگردان سریال بیداری در واکنش به اتهامات آزار جنسی شقایق نوروزی گقت:

” هر کس دیگری به جای شما بود بعد از آن نقش یگانه به بالاترین جایگاه پرتاب می ‌شد. می ‌خواهید ماجرای طلاقتان و نابودی و رها کردن همسرتان را گردن کارگردان ‌ها بیاندازید! ”

شقایق نوروزی اکنون، در کشور فرانسه خود را یک فعال حامی حقوق زنان معرفی می ‌کند!

درباره اینستاگرام شقایق نوروزی ، اطلاعاتی در دست نیست.

 

[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *