شجاع خلیل زاده همچنان مورد بی مهری هواداران پرسپولیس


بعد از رفتن شجاع خلیل زاده از پرسپولیس تعداد زیادی از هواداران پرسپولیس در فضای مجازی جشن آنفالو او را برپا کردن و در پی آن حدود 300 هزار فالور از تعدادفالورهای شجاع ریزش پیدا کرد. شجاع که تا پیش از این 2.5 میلیون فالوئر در اینتساگرام داشت،با ریزش حدود 300 هزار نفری از فالورهایش به عدد 2.2 میلیون رسید.

بعد از گذشت سه هفته از جشن آنفالو تعداد فالورهای او ثابت ماند و تغییری نکرد که نشان می‌داد هواداران پرسپولیس رفتن شجاع را پذیرفته‌اند. در حال حاضر و با گذشت نزدیک به دو ماه دوباره شاهد ریزش مجدد فالورهای شجاع هستیم. و سوالی که مطرح است اینکه این ریزش دلیل خاصی دارد؟

01539242

وضعیت شجاع خلیل زاده در این روزها

در این روزها شجاع که برای تیم الریان توپ می‌زند درگیر دیدارهای هفته یازدهم لیگ ستارگان قطر است، تیم الریان که شجاع خلیل‌زاده را برای چهارمین مسابقه پیاپی در ترکیب ابتدایی خود نداشت و جزو نفرات ذخیره می‌دید، 7 دی ماه در ورزشگاه اختصاصی باشگاه الخور، مهمان این تیم رده یازدهمی بود.

الریان که به دنبال کسب پیروزی در آخرین مسابقه نیم‌فصل اول بود، موفق شد در دقیقه ۴۸ با ضربه سر یوهان بولی، بهترین گلزن خود به پیروزی در خانه الخور برسد و به روند ناکامی‌هایش پایان دهد. یاران خلیل‌زاده که طی چهار هفته گذشته لیگ ستارگان قطر سه مساوی متوالی و یک شکست داشتند، با برتری مقابل الخور ۱۶ امتیازی شدند و به رده ششم جدول صعود کردند.

5449871

شجاع خلیل‌زاده، مدافع ایرانی الریان که در دو دیدار به دلیل آسیب دیدگی حضور نداشت و در مسابقه اخیرشان هم به‌طور کامل نیمکت‌نشین بود، امشب از دقیقه ۷۴ به ترکیب تیمش مقابل الخور اضافه شد.

 اخبار جدید از پرونده شجاع خلیل زاده

با وجود شکایت باشگاه پرسپولیس از شجاع خلیل زاده به کمیته تعیین وضعیت؛ این کمیته اعلام کرده بررسی این پرونده را به شورای حل اختلاف کنفدراسیون فوتبال آسیا واگذار کرده است.

کمیته تعیین وضعیت به صراحت صلاحیت رسیدگی به این پرونده را از خود سلب کرده است. شجاع خلیل زاده با فسخ یک طرفه قرارداد خود با باشگاه پرسپولیس با باشگاه الریان قطر امضاء کرد. باشگاه پرسپولیس نسبت به فسخ یک طرفه قرارداد از سوی شجاع معترض است و به همین دلیل به کمیته تعیین وضعیت شکایت کرده است. حالا قرار است کنفدراسیون فوتبال آسیا به این پرونده رسیدگی کند.

 

شجاع+خلیل+زاده


نکته جالب اظهار نظر علیرضا صالحی – رییس کمیته استیناف در این باره است. او در خصوص این پرونده می گوید: از وضعیت این پرونده بی‌اطلاع هستم زیرا تا روز گذشته که سیستم اتوماسیون کمیته استیناف را نگاه می‌کردم چنین پرونده‌ای وصول نشده بود اما هر زمان آن را دریافت کنیم بررسی‌های لازم را انجام داده و  اطلاع رسانی می‌کنیم. من این پرونده را نخوانده‌ام و هر زمان آن را دریافت کرده با رویت اوراق، استدلال طرفین و بررسی و تطبیق قوانین می توان درباره نظر کمیته وضعیت رای داد. تاکنون این مراحل انجام نشده است.

 

بدون شک علیرضا صالحی – رییس کمیته استیناف در جریان رسیدگی به این پرونده قرار ندارد به این خاطر که جمشید نورشرق به صراحت گفته بود کمیته تعیین وضعیت صلاحیت رسیدگی به این پرونده را ندارد و آن را به AFC ارجاع می دهد

 

منبع:قطرهمنبع شایا نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *