صفحه اصلی / اخبار هنر و هنرمندان / ساخت فصل دوم «یکی از ما» به پایان رسید – اخبار سینمای ایران و جهان

ساخت فصل دوم «یکی از ما» به پایان رسید – اخبار سینمای ایران و جهان


سینماپرس: ساخت فصل دوم مجموعه مستند «یکی از ما» با موضوع روایت زندگی افراد عادی که در جامعه امیدآفرین شدند، به پایان رسید.

به گزارش سینماپرس، ساخت فصل دوم مجموعه مستند «یکی از ما» به تهیه‌کنندگی عطا پناهی و مهدی مطهر و کارگردانی ۱۳ فیلمساز از ۱۳ شهرستان مختلف با موضوع روایت زندگی افراد عادی که در جامعه امیدآفرین شدند، به پایان رسید.

سال گذشته فصل اول مجموعه مستند «یکی از ما» از شبکه مستند سینما روی آنتن رفت، بلافاصله مقدمات تولید فصل دوم این مجموعه مستند در دستور کار قرار گرفت و هم‌اکنون تولید این مجموعه مستند ۱۳ قسمتی به پایان رسیده است.

مجموعه مستند «یکی از ما» درباره انسان هایی است که در مواجه با مشکلات جامعه خود دست روی دست نگذاشته بلکه به فکر چاره و عمل بوده اند. در این مستند به اینکه چگونه یک فرد یا گروه می تواند با مشارکت فعال و ایده های خلاقانه در زندگی خود و دیگران تغییرات مثبت ایجاد کند، پرداخته می شود.

فصل دوم مجموعه مستند «یکی از ما» توسط ۱۳ کارگردان مختلف در ۱۳شهرستان ساخته شده است که این سوژه‌ها همگی براساس میزان تاثیرگذاری این افراد در منطقه و محل زندگی خود انتخاب شده‌اند. ماریا ماوتی، نگین احمدی، زهرا شفیعی، مریم طالبی، محمدحسین شفیق، حمیدرضا مقصودی، محمدرضا دهستانی، محسن جعفری و یونس راشدی سازندگان قسمت‌های مختلف این مجموعه مستند هستند.

مهمترین نکته در فصل دوم مجموعه مستند «یکی از ما» حفظ هماهنگی ساختاری و روایی کار است و با وجود اینکه ۱۳ کارگردان مختلف ساخت آن را برعهده داشته‌اند، سعی شده تمامی قسمت‌ها از هماهنگی ساختاری و روایی مشترک برخوردار باشد تا مخاطب متوجه پیوستگی این مجموعه بشود.

فصل دوم مجموعه مستند «یکی از ما» به تهیه‌کنندگی عطا پناهی و مهدی مطهر تولید شده در خانه مستند انقلاب اسلامی و محصول سازمان هنری رسانه‌ای اوج است که به سفارش شبکه مستند سیما برای پخش در پائیز ۹۹ تولید شده است.


منبع سینماپرس

مطالب و خبرهای این سایت بدون دخالت انسانی و فقط توسط نرم افزار از سایت های ایرانی گرداوری میشود. منبع هر مطلب در زیر آن درج شده است. اگر اطلاعاتی در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام : robot_post

درباره سهراب

این مطالب را نیز ببینید!

«زمین گرم»، «نجلا»، «سرزده» و «بوم و بانو» سریال‌های محرم و صفر شدند – اخبار سینمای ایران و جهان

سینماپرس: با نزدیک شدن به ایام عزاداری محرم و صفر، سریال‌های «زمین گرم»، «نجلا»، «بوم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *