صفحه اصلی / خبرهای داغ / زیر گرفتن عزاداران در شهر قدس توسط راننده مست + ویدیو

زیر گرفتن عزاداران در شهر قدس توسط راننده مست + ویدیو

روز گذشته ویدیویی در شبکه های اجتماعی منتشر شد که جمعی از عزاداران امام حسین (ع) را در خیابان های شهر قدس در حال عزاداری نشان می داد که ناگهان یک خودرو پژو ۴۰۵ وارد مسیر آن ها شده و تعدادی از آن ها را زیر می گرفت که باعث مصدومیت چندین نفر از عزاداران حاضر در صحنه شد. در ادامه با دستگیری راننده مشخص شد که وی مست بوده و دیگر سرنشینان خودرو نیز متواری شده اند. سرهنگ مهدی سرپناه معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی غرب استان تهران با اشاره به حادثه شب گذشته در شهر قدس تصریح کرد:

شب گذشته و مصادف با شب عاشورای حسینی، یک دستگاه خودرو سواری پژو ۴۰۵ که راننده آن مست نیز بود، به سمت یک هیأت عزاداری در میدان بهاران شهرقدس رفت و تعدادی از عزاداران را زیر گرفت. وی در مورد جزییات حادثه افزود: خودرو سواری پس از آن به سمت میدان مصلی شهرقدس رفت و در این نقطه نیز تعدادی از شهروندان را زیر گرفت.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی غرب تهران بیان کرد: سایر افراد حاضر در خودرو متواری شدند و پس از تعقیب و گریز راننده مست در بلوار امام حسین (ع) شهر قدس توسط پلیس دستگیر شد. سرهنگ سرپناه افزود: این حادثه در دست بررسی قرار دارد و آمار دقیقی از تعداد مصدومان در دست نیست اما طبق بررسی‌های اولیه تعداد مصدومان ۶ نفر بود که به طبع افزایش خواهد داشت. به گفته معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی غرب تهران، تحقیقات در مورد این حادثه و انگیزه راننده مست همچنان ادامه دارد.


منبع سایت rooziato

مطالب و خبرهای این سایت بدون دخالت انسانی و فقط توسط نرم افزار از سایت های ایرانی گرداوری میشود. منبع هر مطلب در زیر آن درج شده است. اگر اطلاعاتی در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام : robot_post

درباره سهراب

این مطالب را نیز ببینید!

چالش ؛ نکته های پنهان درون عکس ها را پیدا کنید

معماهای تصویری علاوه بر اینکه حکم سرگرمی را دارند نوعی ورزش برای ذهن محسوب می …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *