زمان پخش و تکرار سریال خانه امن از شبکه یک

سایت جدولیاب نوشت:

در این مطلب از جدولیاب ، توضیحاتی درباره زمان پخش و تکرار سریال خانه امن از شبکه یک خواهیم داشت! با ما همراه باشید. سریال خانه امن به کارگردانی احمد معظمی و به تهیه ‌کنندگی ابوالفضل صفری و به نویسندگی حسین تراب نژاد ، به تهدیدات داعش و حمایت کشورهای غربی و کمک ‌های مالی منطقه ‌ای به این گروه تروریستی می‌ پردازد. خط اصلی قصه‌ این سریال سناریوی آمریکا برای ناامنی خانه امن ما، ایران است.

زمان پخش سریال خانه امن از شبکه یک

سریال خانه امن در ۵۰ قسمت از ۱۰ آبان ماه سال ۱۳۹۹ شمسی ، از شبکه یک صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران به روی آنتن می رود. داستان این سریال درباره مامور امنیتی است که به پرونده هایی ورود می کند. این سریال براساس پرونده های واقعی و امنیتی به نگارش درآمده است و تولید شده است.

احمد معظمی در این سال ها سریال های بسیاری را کارگردانی کرده است. شاید برای شما هم اتفاق بیفتد ، ‌جاده چالوس ، سایبر ، دیوار شیشه ای ، ملکاوان و … اما حالا او با خانه امن سه گانه سریال های خود را کامل تر می کند (سریال ترور خاموش و سریال سارق روح) و در کنار فرقه های انجرافی و مافیای مواد مخدر، این بار به سمت ماجراهای نیروهای امنیتی و داعش و … می پردازد.

از لوکیشن های این سریال جاسوسی امنیتی می توان به تهران و بخش هایی در اروپا اشاره کرد. گروه تولید به فراخور قصه می بایست سکانس های خارجی را با حضور برخی از بازیگران در اروپا مقابل دوربین ببرند.

بازیگران سریال خانه امن

حمیدرضا پگاه، امین زندگانی، حمید رضا عطایی، پرویز فلاحی‌پور، سیما تیرانداز، حمید عطایی، سامان صفاری، شهروز ابراهیمی، سپیده خداوردی، سوگل طهماسبی، علیرضا رئیسی، نیلوفر کوخانی، قربان نجفی، ارسطو خوشرزم، کاوه آفاق، روژین رحیمی طهرانی، زهره نعیمی، سامان دارابی و… در این مجموعه ایفای نقش می‌کنند.

پخش و تکرار سریال خانه امن

بیشتر بخوانید

اسامی بازیگران و خلاصه داستان سریال خانه امن

[تعداد: ۲   میانگین: ۴.۵/۵]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *