زمان اکران فیلم لایو اکشن جدید تام و جری + اسامی بازیگران

سایت جدولیاب نوشت:

در این مطلب از جدولیاب ، توضیحاتی درباره زمان اکران فیلم لایو اکشن جدید تام و جری خواهیم داشت! با ما همراه باشید. شرکت برادران وارنر ، تریلری جدید برای فیلم لایو اکشن جدید تام و جری که قرار است در سال ۲۰۲۱ میلادی اکران سینمایی شود، منتشر کرد!

در این فیلم، طراحی انیمیشن شخصیت ‌های اصلی یعنی تام و جری تقریبا به سبک سریال انیمیشن تلویزیونی اصلی انجام شده است، اما فیلم از بازیگران زنده استفاده می‌ کند و داستان آن در دنیای واقعی به وقوع می ‌پیوندد! در فیلم، کلویی گریس مورتز نقش یک برنامه ‌ریز را بازی می ‌کند که از سوی هتلی استخدام می ‌شود تا برنامه یک عروسی را بریزد؛ همچنین از او خواسته می‌ شود یک موش آزاردهنده یعنی جری را از سالن دور کند. این موش اخیرا در دیوارهای هتل زندگی می ‌کند…

فیلم لایو اکشن تام و جری توسط کوین کاستلو بر پایه شخصیت ‌های کلاسیک جوزف باربرا و ویلیام هانا نوشته شده است و داستان رقابت چند دهه ‌ای این ۲ شخصیت را زنده می ‌کند! چون تام هم برای کمک در دور کردن جری پیش از تاریخ عروسی وارد داستان می ‌شود. تام دوباره برنامه ‌های متعددی برای گیر انداختن جری می ‌ریزد که منجر به خشونت کارتونی و بارها و بارها شکست خوردن او می ‌شود! اما ۲ دشمن به زودی متوجه می ‌شوند باید با شخصیت مورتز همکاری کنند چون کارکنان هتل دارند علیه هر سه نفرشان فعالیت می ‌کنند و…

این فیلم جدیدترین بخش از تاریخچه هشت دهه‌ ای پروژه‌ های تام و جری است که نخستین بار در سال ۱۹۴۰ میلادی با چند قسمت کوتاه روی آنتن رفت. تا امروز ۱۶۴ انیمیشن کوتاه، چند سریال تلویزیونی و چند فیلم در ارتباط با تام و جری ساخته شده است.

در فیلم جدید مایکل پنیا، راب دلینی، کالین جوست و کن جانگ نقش ‌آفرینی می‌ کنند. تیم استوری فیلم را کارگردانی کرده است و کریس دوفاریا تهیه‌ کننده آن است.

 

[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *