زمان اکران فیلم زن شگفت انگیز ۱۹۸۴ + خلاصه داستان

سایت جدولیاب نوشت:

در این مطلب از جدولیاب ، توضیحاتی درباره زمان اکران فیلم زن شگفت انگیز ۱۹۸۴ و همچنین خلاصه داستان این فیلم سینمایی خواهیم داشت! با ما همراه باشید. برادران وارنر سرانجام اعلام کرد که فیلم سینمایی زن شگفت ‌انگیز ۱۹۸۴ را ۲۵ دسامبر یا ۵ دی ماه سال ۱۳۹۹ شمسی، همزمان با اکران در سالن ‌های سینما در شبکه‌ ی HBO Max پخش می ‌کند.

پتی جنکینز ، کارگردان این دنباله نیز با ارسال توییتی این تاریخ انتشار را تأیید کرد و نوشت:

” در مقطعی باید انتخاب کنی که عشق و شوری که می ‌توانی به اشتراک بگذاری را به هرچیز دیگر ترجیح دهی. ما عاشق فیلم خود هستیم به همان اندازه عاشق هوادارانیم، بنابراین امیدواریم که فیلم ما کمی شادی را به ارمغان آورد و در این تعطیلات کمی شما را تسکین دهد. “

زن شگفت ‌انگیز ۱۹۸۴ قرار است ۱۶ دسامبر یا ۲۶ آذر ماه سال ۱۳۹۹ شمسی، در بازارهای جهانی به اکران سالن‌ های سینما درآید. شبکه ‌ی HBO Max برخلاف دیزنی+ که برای Mulan (مولان) ۳۰ دلار بیشتر از مشترکین خود گرفت، برای این فیلم مبلغ اضافه دیگری درخواست نخواهد کرد! این فیلم ۲۵ دسامبر در چین اکران خواهد شد.

گل گدوت در نقش اصلی فیلم یعنی زن شگفت‌ انگیز ایفای نقش می‌کند و کریس پاین، کریستن ویگ ، کانی نیلسن، رابین رایت و پدرو پاسکال از دیگر بازیگران این فیلم هستند. این چهارمین فیلم بلند سینمایی است که زن شگفت ‌انگیز در آن حضور دارد!

دنباله‌ ی زن شگفت ‌انگیز ۱۹۸۴ باید به مدت ۳۱ روز در شبکه‌ ی HBO Max بماند و سپس از این سرویس حذف شود و به اکران در سالن‌ های سینما ادامه دهد. از روز سی و دوم تا شصتم، این فیلم تنها در سالن‌ های سینما در دسترس خواهد بود و از روز ۶۱ در تمامی پلتفرم ‌های دیجیتال عرضه خواهد شد.

[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *