ریحانا وارد لیست ثروتمندترین زنان خودساخته آمریکا ۲۰۲۰ شد

سایت جدولیاب نوشت:

جدولیاب، ترجمه: سمیرا فیض آبادی:  ریحانا ستاره موسیقی پاپ آمریکا نیز به تازگی به لیست ثروتمندترین زنان خودساخته آمریکا از نگاه فوربز اضافه شد. این سلبریتی ۳۲ ساله برای اولین بار، امسال توانسته وارد این لیست بشود و نامش در کنار ثروتمندترین و قدرتمندترین زنان آمریکا قرار بگیرد. نام ریحانا در ردیف سی و سوم این لیست آورده شده و این مجله معتبر خاطرنشان کرده که وی به خاطر فعالیت در صنعت موسیقی و لوازم آرایشی ۶۰۰ میلیون دلار ثروت دارد. ریحانا یکی از موفق ترین و پرطرفدارترین خواننده ها و بازیگران آمریکا است.

همچنین کریس جنر برای اولین بار نامش در این لیست آمده که در رتبه ۹۲ جای گرفته و طبق ادعای فوربز ثروت او ۱۹۰ میلیون دلار است. از دیگر نام های برجسته ای که در این لیست به چشم می خورد می توان به اپرا وینفری با ثروتی معادل ۲٫۶ میلیارد دلار در رتبه نهم، کیم کارداشیان با ثروت ۷۸۰ میلیون دلاری در رتبه بیست و چهار و کایلی جنر با ثروت ۷۰۰ میلیون دلار در رتبه بیست و نهم اشاره کرد.
نام پردرآمدترین سلبریتی های سال ۲۰۲۰، تابستان از سوی فوربز منتشر شد که در راس این لیست کایلی جنر قرار داشت و فوربز توضیحاتی در مورد راه کسب درآمد هنگفت او طی ۱۲ ماهه گذشته صحبت کرد. درواقع او ۵۱ درصد محصولات لوازم آرایشی کازمتیک را با قیمت ۶۰۰ میلیون دلار فروخت و بدون احتساب مالیات ۵۴۰ میلیون دلار سود کرد!

 

[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *