رزرو اتاق در هتل بین المللی ترامپ با قیمت های نجومی


شایانیوز- هتل بین‌المللی ترامپ در واشنگتن هزینه اقامت در این هتل را در آستانه تحلیف رئیس جمهور منتخب سه برابر حد معمول افزایش داد. به نقل از روزنامه ایندیپندنت، به خاطر در نظر گرفتن احتمال پیروزی دونالد ترامپ، رئیس جمهور در حال کناره‌ گیری آمریکا در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ و تحلیفش، ماه‌ ها بود که رزرو اتاق در این هتل برای تاریخ ۱۶ تا ۲۰ ژانویه ۲۰۲۱ امکان‌ پذیر نبود، اما این هتل اخیرا امکان رزرو اتاق برای این بازه زمانی را باز کرد. اما این هتل برای مسافرانی که قصد رزور اتاق در این هتل را دارند، قیمت هایی نجومی در نظر گرفته است. 

پیشنهاد می شود: خبر فوری ترامپ درباره نتیجه انتخابات آمریکا چه بود؟

رزرو اتاق در هتل بین المللی ترامپ با قیمت های نجومی 

امکان رزرو اتاق‌ ها ابتدا با هزینه ‌ای بالاتر از حد معمول باز شد و هزینه اقامت در سوئیت ‌های هتل ترامپ تقریبا با یک افزایش سه برابری از شبی ۸۸۶ دلار به ۲۲۲۵ دلار افزایش یافته است. وب‌ سایت این هتل در حال حاضر می ‌گویند مهمانانی که در هفته تحلیف جو بایدن، رئیس جمهور منتخب آمریکا به این هتل می ‌آیند باید حداقل دو شب اقامت را رزرو کنند آن هم در شرایطی که ارزان ‌ترین اتاق‌ها برای تاریخ ۱۹ و ۲۰ ژانویه شبی ۲۲۲۵ دلار است. هزینه اقامت در این هتل در روز ‌های دیگر ماه ژانویه به طور میانگین شبی ۴۳۶ دلار است.

هتل بین ‌المللی ترامپ تنها هتل در واشنگتن نیست که به بهانه مراسم تحلیف هزینه ‌های اقامت را افزایش داده است. اما در حال حاضر هزینه اقامت در هتل ترامپ از اکثر رقبا بالاتر است. تصمیم برای باز کردن امکان رزرو هتل ترامپ در تاریخ‌ های پیرامون مراسم تحلیف جو بایدن کاملا مغایر با تصمیم صاحب آن برای امتناع از قبول نتایج انتخابات ۲۰۲۰ است.

ترامپ و تیمش بار‌ها ادعای تقلب در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ را مطرح کرده و بیش از ۵۰ مورد شکایت قانونی با هدف ابطال نتایج این انتخابات تنظیم کرده ‌اند. اگرچه اکثر این شکایت ‌ها یا رد شده و یا کنار گذاشته شده ‌اند.  گزارشات مختلفی پیرامون برنامه ‌های دونالد ترامپ برای ۲۰ ژانویه وجود داشته است اگرچه در حال حاضر بعید به نظر می ‌رسد که وی سنت اخیر برای شرکت در این مراسم به منظور واگذاری علنی قدرت را به جای آورد.

اوایل سال جاری میلادی سازمان ترامپ برنامه ‌ها برای فروش هتل بین‌المللی ترامپ در واشنگتن را اعلام کرده بود، اما روزنامه واشنگتن پست به نقل از منابعی گزارش داده که این برنامه‌ ها به خاطر فروپاشی بازار به تعویق افتاده ‌اند. 

منبع: فرارومنبع شایا نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *