دکتر خلیل فقیهی استاد شیمی که در میان دو درصد دانشمندان شیمی برتر جهان قرار گرفت، کیست؟

سایت جدولیاب نوشت:

در این مطلب از جدولیاب ، توضیحاتی درباره دکتر خلیل فقیهی استاد شیمی که در میان دو درصد دانشمندان شیمی برتر جهان قرار گرفت، خواهیم داشت! با ما همراه باشید. دکتر مهران شاه منصوری ، مدیر امور پژوهشی دانشگاه اراک با اعلام قرار گرفتن دکتر خلیل فقیهی در لیست دو درصد دانشمند شیمی برتر جهان، گفت:

” بر مبنای آخرین نتایج اعلام شده از سوی پایگاه شاخص ‌های اساسی علم ESI)، نام دکتر خلیل فقیهی ، استاد تمام گروه شیمی دانشگاه اراک در فهرست دو درصد شیمیدان ‌های برجسته دنیا قرار گرفته است.

معیار انتخاب پژوهشگران برتر در حوزه شیمی، استناد به مقالات چاپ شده و شاخص های h-index است که بر مبنای این پارامترها فهرست دانشمندان مرتب سازی و سپس دو درصد برتر آن در حوزه های مختلف انتخاب و معرفی می شوند. انتخاب استادان این دانشگاه در لیست محققان برجسته دنیا سبب استوار شدن مرجعیت علمی دانشگاه اراک در منطقه و ترغیب پژوهشگران و دانشجویان جوان دانشگاه به کارهای پژوهشی می شود. “

شهریور ماه امسال نیز در رتبه‌بندی جدید دانشگاه‌ های کشور که از سوی پایگاه استنادی جهان اسلام اعلام شد برای اولین بار دانشگاه اراک جزو ۱۵۰۰ دانشگاه برتر جهان قرار گرفت .

 

[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *